Bugün Allah için ne yaptın!?

Soru gayet açık... Evet, Bugün Allah için ne yaptınız?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• O'nun merhametine nail olmak için bişiler yaptım elhamdülillah...

1|0
    1|0
    • Rabbim kabul etsin inş.

• hem o saatte kahvaltı gelecek

• tekrardan ALLAH kabul etsın

ben kılıp kahvaltımı yıyıp yatıyorum vakıt geldı

Erkekler Ne Diyor 13

• Keşke bu saatte bu soruyu burada sormasaymışsın.. Cevapları okuduk günaha girdik...

Buda sana ders olsun..

0|1
    0|1
  • İnsanlara güldüm tebessüm ettim Sofrayı kaldırmada yardım ettim felan diğerlerini ortaya atmak istemiyorum <3

1|1
    0|0
  • Kimse cevap veremiyor çünkü kimse Allah için düzgün şeyler yapmamış anlaşılan. Ben kendimi şunu yaptım bunu yaptım diye övmeyeceğim, evet bende bir şey yapmadım.

Allah affetsin beni.

1|1
    0|1
  • Allah biliyor

1|0
    0|0
  • hiçbişey yapmadım.ama herşeye şükrederim.

0|0
    0|0
  • sen ne yaptın

0|0
    0|0
    • O'nun benim ibadetime ya da benim yapacağım bir şeye ihtiyacı olmadığını, O'nun bana değil benim O'nun merhametine muhtaç olduğumun bilincinde olarak ve Allah'ın murakabesine inanan bir kimse ne yapıyorsa bende elimden geldiğince yapmaya çalıştım... Ama yine de bir şey yapabildim diyemem uğrunda...

• Keşke bu soruyu sormasaydın :(

0|0
    0|0
  • belki sorduğun tarz bişeyler yapmışımdır ama onun için değil kendim kendim olduğum için yapmışımdır.Bi insanın bişeyler yapması allah için değildir.

0|0
    0|0
    • Ama yapması gerekir.. Allah'ın bizim birşeyler yapmamıza muhtaç olduğu için değil. Bizim O'na muhtaç olduğumuz için yapmamız gereken bir takım şeyler var ve bunları yapmak şart.

• Ne ben senin canını sıktım , nede sen benim canımı sıkabilirsin :D

• bende öyle düşünmüştüm ama sen canını sıkma diyince benim canımı sıktığını zannedip kendi canını sıktın zannettim yoksa anlıyorum seni.bilmem anlatabildim mi :D

• o benim için ne yaptı? asıl soru bu a.q asşlkdjasşlkd

0|1
    3|5
    • Şu halinle hala sana nefes aldırıyor daha ne istiyorsun?

İşte Rabbimin merhameti..

• Tabi açacaksın engeli, karşında asker arkadaşınmı var? Ben varım, saygı duy az

• bu kafayla uğraştıracaksınız beni illa. pm atın oradan konuşalım :/

• Yapmışımdır birşeyler

0|1
    1|0
  • Beni birak sen ne yaptin?

0|0
    0|0
    • Soran4 dakika önceO'nun benim ibadetime ya da benim yapacağım bir şeye ihtiyacı olmadığını, O'nun bana değil benim O'nun merhametine muhtaç olduğumun bilincinde olarak ve Allah'ın murakabesine inanan bir kimse ne yapıyorsa bende elimden geldiğince yapmaya çalıştım... Ama yine de bir şey yapabildim diyemem uğrunda...

• bişey yapmadım idare ediyordur herhalde

0|0
    0|0
  • Valla hiçbirşey yapmadım Allah afetsin fani dünyanın heycanına kapılıp unutuyoruz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne yani sen simdi abdest aldk .namaz kildik dememizi bekliyon .

ne zamandan beri ibadetler reklam olmaya basladi.

1|2
    1|1
    • başta bende öyle düşündüm ama bize öbür tarafta sorduklarında ne kadar sessiz kalıcağımızı hatırlattı bir nevi iyi bir soru diyebiliriz.

• bah iste .iki saat bekledim ya ben .

neyse yatiyim ben artk demi amaaa

• :)

• 1 Yasin okudum ve 4 rekât namaz kıldım..

0|2
    1|0
Yükleniyor...