Aziz Yıldırım tarafımdan ne düşünyorsunuz

aziz yıldırım sizce tutuklanması ter bir olay deyil mi?..:D-bakalım kim yapmısa elide sonuda kokusu cıkar

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• ter bir olay değil çok normal bir olay hatta şimdiye kadar tutuklanmaması çok saçmaydı aziz yıldırım bir suçlu suç işlemiş ve biz hukuk devleti olarak suçluları cezalandırmalıyız ama aziz yıldırım neden bu kadar geç tutuklanıyor? anlam veremiyorum buradada feNerasyon işin içinde fenerin ve aziz yıldırımın suçlarını kapatmak için çok çalıştılar ama güçleri buraya kadar yetti

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• tutuklandı mı? hala neyi bekliyorlar neden tutuklanmıyor ki?

ama bence tutuklanmamalı takım olarak ceza almalı. mesela küme düşmeli juvenntus gibi

0|0
    0|1
  • Bu bir komplo falan değil hala böyle saçma şeylerle kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz ama adam Fransa'dan bile hapis yatmaya geldi kendi bile kulübüm için şike yaptım diyen biriyken hala cemaat vs bize bunları yaptı diyorsunuz ya ne diyeyim

0|0
    0|0
  • Ahahhah komiksiniz ya. Hala bir umut bekleyin bakalım ama fenevbahcenin götü kurtulmaz :)

0|2
    0|1
    • 3 temmuzdan bu güne kadar trabzonspora 61 puan fark atmışız tesadüfe bak:)))

• Konumuzla alakası ne çözemedim? :) Atabilirsiniz olabilir futbol bir oyun? Kendi serefsizliğinizi örtmez bu:)

Erkekler Ne Diyor 3

• tek basına sike yapmıssa aziz yıldırım ben yonetımımle ve baskanımla gurur duyuyorum helal olsun sunu bılsınler arkalarındayız.biz fenerbahce yiz biz bize yeteriz.

0|0
    0|0
  • tek derdim o olduğu için düşünüp embesilce yorumlar yapıyorum. "kokusu çıkar yakında" diyorum kendi kendime

0|0
    0|1
  • suçluysa şike yaptıysa çeksin cezasını.

0|0
    0|1
Yükleniyor...