Sizce bugün kaç kalori almışımdır ?

SABAH

-1 kalıp beyaz peynir

-1 dilim kaşar peynir

-2 bardak bol şekerli çay

- yarım ekmek

- eti yulaf çay keyfi biskivi 1 adet

-3 adet haşlanmış yumurta

-1 tava yarısı kadar menemen

ÖĞLE

-3 tabak salçalı makarna

-1 tabak mercimek çorbası

-1 tabak yaprak sarma

-1 paket antep fıstığı

-1 adet ülker antefıstık çikolata

AKŞAM

-1 tabak salçalı makarna

-1 tabak yaprak sarma

-1 tabak merimek çorba

-5 dilim ekmek

-1 adet büyük boy çikolatalı hoşbeş gofreti

GECE

-1 tava bol yağlı patates kızartması(film keyfi için)

-1 paket tuzlu çekirdek(film keyfi için)

-4 bardak coca cola

Şimdi birazdan yatmaya gidecem bugün toplam kaç kalori almışımdır. 1 ay hep böyle yesem 1 ayda kaç kilo alırım. 6 kilo almam lazımda benim.

(Maksimum Gizlilik)

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Cok saglıksız gorunuyor yediklerin.Bunlar yerine pirinc,yumurta,bugday,salcasiz makarna agirlikli beslensen hem saglikli hemde esit sekilde kilo alirsin boyle yiyerek sadece gobegin olusur ve tansiyonun cikabilir.

0|1
    0|0
    • biraz göbeğin çıkması lazım ama ya içeri batık resmen adonislerde gitti off kahretsin :)

• zayıflıktan işte baklava felan kalmadı. 1.80 boya bir aralar 57 kilo idim şimdi 64 oldum ama ondan önce kaslı ve fit vücudum vardı doğal olarakta zayıf görünmüyordum

• Dediklerimi yap ve yavasca mekik cek geri gelecekler :)

Kızlar Ne Diyor 6

• 0|1
    0|0
    • yediğim ürünleri oradan hesapladım orda olmayanları başka yerden baktım kalori değerini topladım hepsini 8420 çıktı çok değil mi ya

• hayır porsiyonları tam yazdım. aboo ben daha patates kızartmasını eklemeyi unuttum. sanırım bir 10 bin olmuştur :)

• O kadar olmaması lazım yahu.

• Ben bu kadar yesem 100 kilo olurum herhalde. Bu kalorileri hesaplamak için siteler var birde akıllı telefonun varsa uygulamalar var.

0|1
    0|0
    • Hesapladım 10.200 çıktı. Birkaç gün böyle yiyeyim az kilo alayım bırakacağım böyle yemeği. Ama mide alıştı şimdi günlük 3 tabak yemek yesem doymam midem çok büyüdü eskiden 1 tabak anca yerdim

• 4.000 kalori diye tahmin diye tahmin ediyorum.

Ancak kilo almak için bile dengeli beslenmek gerekiyor, gofretle falan sadece göbek yapıp leblebi yutmuş tırtıl gibi görünebilirsin

1|1
    0|0
  • benim 1 haftalık yedigim masallah ya :D kac kilosun bu kadar dert ettin

0|1
    0|0
    • 64 kiloyum. bir büyük baş sığırın günlük yediği mikarın 4 katını yiyebiliyorum. ama bu vücut gene kilo almıyor arkadaş ya. hesapladım bugün 10.200 kalori almışım. genellike bu kadar yemek yerim

• kanka sen böyle düzenlimi yemek yiyon :D ben bir kahvaltı yaparım bide akşam yemeği maşallah afiyet olsun bu kadar yeme

0|1
    0|0
    • hergün böyle hatta bugün az bile yedim

• 63. 58 dim 63 oldum boy 1.80

• iyimiş gene

• 5000-1000 kcal almışsındır da böyle alınmaz . Balık yağı,demir hapı, vitamin hapı kullan kilo aldırır ama doktoruna söyle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...