Dışarıda erkek size göz kırpsa kızlar?

dışarıda tanımadığınız bir erkek 1-2 saniyelik bakışma sonucu size göz kırpsa ne hissedersiniz kızlar?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Gülümserim :D salak der giderim ne yapayim? Ay canim bana gözmu kirptin cikalimmi diyeyim ne yapayiiim :D sen söylee ne yapayiiim?

0|0
    0|0
    • ya yani ilk bakışta seninde beğendiğin biriyse ve sende ona bakıyosan hoşuna gitmez mi, peşine düşsün istemez misin?

• Yani öyle her önume gelen ve begendigim arasaydim ohoo 100 tane sevgilim olmustu, bence erkek dedigin biraz zor ama yinede sahiplenen bir tip olucak , surekli kizin pesinden kosan degil ya da numarayi, kartini veren degil sahip olmak istiyorsa savasacak :D onun icin engelleri yikip gecicek

• yani rakip erkekle önce bir dövüşecek,gerekirse şöyle bıçağı bir bacağına yiyecek,kan akacaksonra beni hakedecek diyosun:)

Kızlar Ne Diyor 4

• hayırdır ne ayaksın dıye kaş göz yaparım :D

0|0
    0|0
  • Tiki vardır

1|0
    0|0
    • çok iyiniyetlisin:))) ciddi soruyorum yaa. sende biraz beğendin onu..ne düşünürsün?

• bunun niyeti kötü diye dusunurum ki kesin oyledir...kafami cevirir ordan uzaklasirdim...

0|0
    0|0
  • Üstüme alınmamış gibi yapar kafamı kenara çevirir siritmaya başlarım :p

0|0
    0|0
    • peki beğendiğin biriyse bu hareket hoşuna gider mi?

• Beğendiğim dahi olsa pas vermemeye çalışrim nihayetinde karşılık verildiğini gördükleri an kendilerini bruce Wayne zannediyorlar

Erkekler Ne Diyor 1

• ılık p.zevenk

1|0
    0|0
Yükleniyor...