Kimse yalnış anlamasın

Nedir bu kendini üstün görmeler nedir bu site de Türk kızlarına karşı bir antipati uygulaması. Kimse size zorlada ille de Türk kızı demiyor.

Okadar meraklısı'isen dillerinini öğrenin yol verelim de gidin !

Benim bir yakınımın kocası bir yabancı. Istesem bende yabancı ayarlarım kendime ama bende o istek yok . Siz kendinizi fazla mı üstün varlıklar olarak görüyorsunuz ? Ne varmış güzelim Türk kızlarında?!

0|0
615

En İyi Erkek Görüşü

• beğenmeyenlerin çoğu türk değil niye üzülüyorsun:)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı :D ama hangi milletten olursa olsun bir bayan kendine bakmayı ihmal etmemeli :)

0|0
    0|0
  • Bazı kadınlar vardır; Şaire şiir olur,Saçları yaprak gibi mısralara savrulur.Bazı anneler vardır; Şiire şair olur,Şiir gibi tehlikeli şerefsiz erkekler doğurur

0|0
    0|0
  • Hayatı boyunca türk kızlarından yüz bulamamış devamlı sağ eliyle haşır neşir olan insanların rus diye bir taraflarını yırtmaları ama 2 cilveye rusu almanı unutup apışıp kalan çocuklar gül geç

1|0
    0|0
  • Yabancı ile evlenip napıcaz.. Asıl kızlar meraklı yok italyan yok ispanyol yok İskandinav gül gibi türk erkekleri dururken :D

0|0
    0|0
  • allah cc baba belalarını mı versin!1!

2|0
    1|0
  • Sen niye bukadar sinirlendinki ? Bakma milletin yazdıkları laflara Türk kızları gibi başkaları trip atamaz :) , bizide o cezbediyor :D

0|0
    0|0
  • iyi de bunu niye bu kadar dert edindin? kim ne istiyosa ona gitsin boşversene. :)

0|0
    0|0
  • dillerini biliyorum ve gidiyorum ve hala türk kızına çirkin diyorum ve öleler problem ? sen avatarımdaki ülkenin kızlarına bak bide türk kızlarına bak sonra bir konuşalım tamam mı canım benim ;)

0|0
    1|0
  • :))) bilmiyoruz ne varmiş

0|0
    0|0
  • Onu diyenler zaten türk kızları yüzlerıne bakmadığı için öyle diyor.Napsın garibim :)

1|0
    0|0
  • bulgaristana gittin mi belli ki gitmemişsin cevabımı aldım ozaman ben gidiyim :O

0|0
    0|0
  • Davay. Bence haklı kız :D

0|0
    0|0
  • hacı bir rus kız ayarlasana bize be

0|0
    0|0
    • aslansın kaplansın :DD

• bulgar kızları da çok güzel :((

• türk kızları dötümü yesin.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• enınde sonunda bıze kalıyolar caneyyy boşver... butun ruslar ıngılızler sankı actı kolları onları beklıyo :D

0|0
    0|0
  • saliverin kücük enisteyi.

2|0
    0|0
  • Klasik Türk erkeği; Hayatında hep rus kızı şöyle, rus kızı böyle Türk kızı şöyle çirkin böyle çirkin diye yaşarlar. ama üst mahalledeki bakkalın kızı ayşe ile evlenirler. Hayat şartları ne yaparsın.

0|0
    0|0
  • Haklısın.

1|0
    0|0
  • :)) bütün erkekleri paraşütle rusyaya gönderip kurtulalım bacım :)

0|0
    0|0
  • Yanlış anladım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...