Türkiyede takımına en cok sahıp cıkan taraftar?

Türkiyede takımına en cok sahıp cıkan taraftar tarafsız yorum lutfen :)

Güncellemeler:
fenerbahce ve besiktas türkiyenin en iyi taraftarıdır ikisinede birinci diyemem ikiside takımına en cok sahip cıkan taraftar.

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe veya Beşiktaş.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tabiki ultraaslanlar :) Biz takımımızı parasız basarısız oldugu zamanlar da bile terk etmedık yuh'lamadık aksıne onlarla tek yurek olduk... Kalecısınden oyuncusuna hepsini yurekten sevdik... İyiki cımbomluyum. Dünyaya kırk kez gelsem kırkındada gs lı olurdum :) Sence soruna kafımı cevabım :)

0|2
    0|2
    • hayır degil bence tarafsız dıl bu yorum :))

• Ee ben demıssem sana göre olanı sormusumdur senın tarafsız davranacaggın zamankı fıkrını bılsem neden sana sorayım dimi ama (kaldıkı tarafsız davrancagına ınanmıyorum . Hiçbi taraftar kendi takımı dısında isim sölemez )

• aynen oyle :)

• tarafsız cevaplıyorum. en çok sahip çıkan en iyi taraftar GS taraftarlarıdır bence. en basitinden örnek vericek olursam; bjk ve fb seyırcısız oynama cezası alıyor neden? taraftarı sayesinde. demek ki maç kötü gittiğinde sahip çıkmıyor saygı göstermiyor sahiplenmiyor kötü yollara girişiyor ki ceza da alıyorlar. 3 temmuz sürecinde sahip çıktılar sadece o var bak

0|2
    0|2
    • tarafsızmı yorum yaptın sen simdi :)

• aynen işine gelmeyeni hatırlamazlar

• futbolcuları dovdugumuz yalan tesisleri bastıgımız dogru.

• Çarşı ve UltrAslan ..

İçinde bulunduğumuz sezonda yaşadıklarımız ve yaşacaklarımız kimseyi şaşırtmasın ..

Çarşı üzerine oynanan oyunlar vardır ..

Çarşı'nın ne mükemmel bir taraftar olduğunu içine giren anlar ki ben bunu bir Galatasaraylı olarak söylüyorum ..

Ve kesinlikle UltrAslan şahanedir . ' Sahamızı kapattırmadık , kapattırmayacağız ' .

Anadolu kulüplerinde ise Es-Es taraftarı harikadır , Fener maçında gördük .

1|1
    1|1
  • galatasaray taraftarı

0|2
    0|0
  • Kesinlikle Galatasaray Fenerbahçe'yi ben en sona koyarım geçen sezon ki durumlarını biliyorum sırf cemaatçi olduğunu düşünen taraftarlar zerre yanınızda değildi ama Aziz Yıldırım emek hırsızlığı yaptığı halde arkasında olmayan taraftar kalmadı yalaka Beşiktaşlılar bile oradaydı

0|0
    0|0
  • bence carsı..

0|2
    0|0
  • Trabzonspor'u nasıl unutursunuz ya? Gsymiş Çarşıymışmış.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• gs taraftarı karton tutmaktan başka ne yapıyor Allasen

link

gs elazığ maçından foto ultra aslan kareografide boyut atlamış maç seyircisizmiş gibi kareografi yapmış :DD

0|3
    0|0
  • ultraaslan ile çarşı bence galatasaray taraftarı 14 yıl şampiyon olmamış takımının arkasında durdu ve 87de şamp oldu...14 yılda beşiktaşın beklediğini sanıyorum...fener zaten başarılıysa iyiler şampiyon olamadıklarında da kendi stadlarını yakıyorlar habire klübe zarar veriyorlar :)

0|1
    0|0
  • Bjk-Fb taraftarı

0|2
    0|0
    • ıkı taraftar grubuda ua yı adamdan saymıyormus

• Stadımız bile yok oyuncularımız sakat, hakemler zaten sevmiyor biz hiçbir alanda bir halt olamayız, gsyi seviyorum ama ualıların bize yaptıklarınıda unutamıyorum. Bence bu ülkede futbol konuşulmamlı

• haklısın yinede sizin taraftarlar biraz adam etti uayı

• fenerbahçe taraftarı tartışılmaz en iyi taraftar...

0|4
    0|0
  • Taraflardan tarafsız cevap bekliyorsun çok saçma tabiki çarşı :D

0|2
    0|0
  • GALATASARAY lıyım fakat Türkiyede ençok beşiktaşın sahip çıktığını düşünüyorum takım sevgisi gerçekten başka bu delilerde :)) ama GALATASARAY farklıdır

0|1
    0|0
  • fenerbahce taraftari tarafliyim tarafsiz olamam ben

0|1
    0|0
  • ultrAslan tabi ki

0|1
    0|0
  • 3temmuzda gördük FENERBAHÇE

0|2
    0|0
  • tek ve ilk aşkımız GALATASARAY. hep sahipleniriz ;)

0|1
    0|0
  • Eskişehirspor taraftarıdır. Aşk-ı Şehir :D

0|1
    0|0
  • Burada soru sorup yorum istiyosun yorum yapanlarıda düşüncesinden dolayı eksileyip bir dövmediğin kaldı. İlk önce herkesin düşüncesine saygılı ol. Fb, bjk, gs, ts farkedermi.

0|0
    0|1
    • kımseyı eksılemedım sen iyimisin ustelık eksılersem bundan sanane sadece yorumunu yap git

• Fenerbahçe diyorum

0|1
    0|0
  • teksas tabiyki

0|1
    0|0
  • Fenerbahce ulannnn

0|1
    0|0
  • fenerbahce tabiki bızım yasadıgımız surecı baska takım yasasaydı o takım yok olurdu

0|1
    0|0
  • bencede

0|0
    0|0
Yükleniyor...