Kendinizden birşeyler yazın

sorum şu herkes kendinde sevdiği bir yönünü yazsın ? mesela ben haksızlık olduğu zaman sinirlenirim istisnasız !bu huyumu seviyorum buyrun sizde sevdiğiniz yönünüzü , huyunuzu veya alışkanlığınızı yazın.

0|0
20|11

En İyi Kız Görüşü

• Kin tutamıyorum,ne olursa olsun kin tutamıyorum.Ne kadar istesem de olmuyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• hayvan sever yonumu sevıyorum... empati yapabılme ozellıgımı sevıyorum.. sinirli olmamı seviyorum. kendimi ezdirmeme huyumu seviyorum...

0|0
    0|0
  • Patavatsızlığa vurarak insanların işine glmeyenleri söylüyorum.

0|0
    0|0
  • Sempatik olmam . Sevdigim cok yonum var aslinda nan . Neyse 5 *****

-çüku.

1|0
    0|0
  • Dürüstüm fazlasıyla hemde.Karşımdaki kırılacak bile olsa hissettiklerimi söylerim.Kimseyi kandırmam.Ve çok da iyi sır saklarım bunca zamna ağzımdan hiç sır kaçmadı.Düşmanımın sırrı bile benimle güvendedir.

0|0
    0|0
  • Kararlarımın arkasında dururum ne olursa olsun benim dediğim benim için tek doğrudur son karar bana aittir bu yönümü seviyorum(başkaları bundan hoşlanmasa bile)

0|0
    0|0
  • Sinirliyimdir, haksızlığa tahammül edemem, kendimi deger verdiklerimi savunmasını çok iyi bilirim, sıcak kanlıyım , kendime güvenim var, karar verdiğim şeyin arkasındayım :) öyle

aslında her huyumu seviyorum :)

0|0
    0|0
  • kendime güvenirim. duygularımı özgürce yaşarım karşımdakine karşı duygularımı net bir biçimde söyleirm

0|0
    0|0
  • Üzülen insanları sakinleştirmek yerine onları güldürmek için şaklabanlık yaparım bu huyumu seviyorum :))

0|0
    0|0
  • Ona zaafım var kendime engel olamıyorum :/

0|0
    0|0
  • Bu soruyu görünce şöyle bir düşündüm gerçekten. Ben her yönümü seviyorum ya valla...

0|0
    0|0
    • yani kendiyle barışık insan her yönünü sever ama işte diğerlerinden ayıran ne ? hepsinden farklı olamasada .

• Bilemedim şimdi... Ama kendimle hep "uzlaşı" içindeyim :) Bu yönümü çooook seviyorum diyeyim bari ...

• kendmi övüyüm yani tımam :DD

surat asmam kin tutmam sen gibi haksızlığa tahammül asla edemem kendmi ezdirmem arkadşlarımıda iyi seçerim bugünlük bu kadr yeter :D fhdgjdhg

0|0
    0|0
  • Kafama bişeyi koyuyorum ve yapıyorum bu huyum her zaman bana artı olarak döndü

0|0
    0|0
  • Hırslıyım. Olduracağım deyip de olduramadığım şey yok.

0|0
    0|0
  • adaletliyimdir.

0|0
    0|0
  • adaletliyimdir aşırı hemde bu huyumu seviyorum birtek :)) birde çok yardımsever ve duygusalım :)

0|0
    0|0
  • herkese çabucak güvenmek... en kötü huyum.

0|0
    0|0
  • Çok gülerim

Ota , b*ka herşeye gülerim ..

0|0
    0|0
  • yok galiba.

0|0
    0|0
  • nolursa olsun dogruyu solerım ve bu yonumu cok severım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• her zaman kararlıyım ve doğru bildiğimi yaparım .benden üst kademede olsun veya benim sözünden çıkmamam gereken biri olsun yinede kendi bildiğim doğru ise onu yaparım .kararıma karıştırtmam neyi o an doğru olduğunu düşünüyorsan yapar ve uygularım.

0|0
    0|0
  • Empatiğim, sempatiğim, espriliyim, azimliyim.

Şimdilik bu kadar...

0|0
    0|0
  • Hakkımda : Papaza parmak atan.

0|0
    0|0
  • Kimseye güvenmem, haksızlığa karşı susmam ve aşırı ırkçıyımdır. En sevdiğim yanımda bu, hayatıma heyecan katıyor. :D

0|0
    0|0
    • Birde çok iyi yalan söylerim, ben bile inanırım yalanıma. Bazen doğruyu söylerken karşımdaki inanmazsa kendimi tutamaz gülerim, yalan söylüyorum sanar ama yalan söylediğim zaman hiçbir şekilde yüzümde milim oynama olmaz. Şeytan tüyü var bende huyum kurusun.

• bilemedim şimdi :D

0|0
    0|0
  • sakin ve çok rahatım bu huyumu çok severim

0|0
    0|0
  • ben haksızlık olduğu zaman sinirlenirim istisnasız !

0|0
    0|0
  • küfürr etmek :DDD

0|0
    0|0
  • hiçbirşeyi kafama takmam daha ne olsun :D

0|0
    0|0
  • Yanımdakilerden daha çok Karşımda kişi varsa özaman birşeyler başarmışım demektir .

0|0
    0|0
  • Ne ham oldum ne yoğruldum ne pistim, zulmet ve nur perde çektim tepiştim

0|0
    0|0
Yükleniyor...