Sevgililer gününde sevgilim olmayan bir kıza

Hediye vermeyi düşünüyorum. (Kızın sevgilisi yok)

-Şöyle bir şey yapmayı düşünüyorum...

"Ona kalbimden tam olarak 27 tane beste yaptım ama sadece 1 tanesini studiomda profesyonel kayıt alıp, Evimi fotoğrafları ile donatıp o şekilde bir video klip çekip, internet üzerinden aldığım ve üstüne ismini yazdırdığım Kalp şeklinde kolye işlevli bir USB belleğe atıp vermeyi düşünüyorum (veya göndermeyi)... Yanlış anlamasın diye de yanına bir not koymayı düşünüyorum.. "Belki sevgilim değilsin ama ben yine de kalbimde sahip olduğun değer için bir teşekkür etmek istedim, lütfen bu hediyemi kabul et."

Ne düşünüyorsunuz?

Öneri ve yorumlarınızı bekliyorum sayın bayan ve bay üyeler, şimdiden teşekkürler...

Güncellemeler:
Elden mi versem, arkadaşı ile mi yollasam tam olarak karar veremiyorum hanımlar sizce ne yapmalıyım? ve video klip sonuna çok belli etmeden telefon numaramı sıkıştırmalımıyım videonun bir parçası olarak?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• o kız gelecek ayaklarına kapanacak

ya da o egoyla seni ezip geçer

bilemedim

0|0
    0|0
    • Ayaklarıma kapanmasına gerek yok, ayaklarına kapanmama izin versin yeter ^_^

• Sizin motivelerinizle bu cesareti tam performans sergileyebilicem sanırım tekrardan teşekkürler

• umarım her şey istediğin gibi olur.

bol şans :)

Kızlar Ne Diyor 3

• duşunce guzel ama not ezık gıbı duruyo.notu bı daha dusun.''sen de ıstersen bugun bır başlangıç olabılır''falan yaz.o kadar hazırlık yapıp ezık bı not yazma

0|0
    0|0
    • Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim, o not bir ilan-ı aşk için değil yalnızca beni yanlış anlamaması için ancak yine de hangi yönden eziklik olarak gördüğünüzü öğrenmek isterim?

• cekıngen bı ınsan suratına nasıl bısey fırlatabılır ya.bu olaylar yasandıktan sonra nolur haberdar et bızı cok merak ettım nasıl bı kızmıs napcak acaba...meraba de halını hatrını sor bıraz konusalımmı surda de fazla uzaklastırma senın ıcın bısey hazırladım kabul edersen benı cok sevındırırsın de ver.

• Bende olanları merak ediyorum kızla sürekli karşılaşıyoruz diye kötüye sonuçlanırsa benim için cidden kötü olcak

• Siz gerçek misiniz. Hayranlıkla tebrik ediyorum sizi. Mükemmel bir davranış ve düşünce. Kesinlikle düşüncenizden vazgeçmeyin derim.

0|0
    0|0
    • Yoğun kararsızlıklar içerisindeyim ancak büyük olasılıkla bu cesareti göstereceğim ^_^

• ne düşünüyorum biliyo musun ? Keşke bana aşık olsaydın :)))

bunu kesinlikle yapmalıısn. KESİNLİKLE

0|0
    0|0
    • Kız fazla yabani sosyal ortamı çok fazla yok bu yüzden henüz kazanmamışken tamamen yitirmeye dair tereddütlerim vardı ancak büyük olasılıkla yapacağım ^_^

• hayır inanki böle bişey yüzünden hiçbir kızı kaybetmezsin.

• Yalnızca umarım :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...