Terk edildim .

Arkadaşlar sevgilim beni terk etti ilgisizdim kabul ediyorum 3 5 gündür. Ayrıldığımız günden bir gün önce seni çok seviyorum falan demişti. Neyse ayrıldığımız günün ertesi günü bir sürü kağıtlara güzel sözler yazrak kutuya koydum evine kadar götürdüm. Mesaj atmış ben bu kutuyu kabul edemem diye. Bende çöpe at ozaman dedim atamam içindekiler atılcak şey değil dedi. Neyse aradan 3 gün geçti birini buldun falanmı gibisinden mesaj attı. sonrasında merak ettim kaç gündür sesin çıkmıyo falan yazmış. Şimdilerde iyi geceler :) . mesajı atıyor ne düşünüyo olabilir benim aklım almadı.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Seni seviyor hala ama emin değil birşeylerden sanırım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• barışmak istiyo

0|0
    0|0
  • Seni hala çok seviyor ama ders verme peşinde.

0|0
    0|0
  • senden ses çkmynca o ilk admı atmş ne olsun

0|0
    0|0
    • neyden mesela

• bende attım kutuya o kadar sözler yazdım evine kadar götürdüm..

• kızlar her zaman nazlıdır inatçıdır senn kendini nasl afettireceğini görmek ister sonuna kadar senn sabrın ne kdarsa o kadr zorlar seni:)

• Seni seviyor ama ilgisizliğinden dolayı ayrılmıiş bunu düzelttiğini ona kanıtla o zaman düzelecektir diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Ne demiş ünlü şair terk edince daha çok seveceksin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende Anlamadım (: İlgi İstiyor İşte Dostum Sen İlgiyi Kesme Şimdilik İçin Elinden Geleni Yap.

0|0
    0|0
    • ayrıldı benden napıyım daha :(

• Ne biliyim ya ilgisizim diyen benden ayrılıyosa sevmiyor olabilirmi.

• Seviyor İşte İlgisizsin Diye Ayrılmış Ve Sende Bunu Kabul Ediyorsun (:

• Aha aynı ben. Benimkide ayni boyle davraniyor.Ama soguk davran o mesaj atsin.Sen atma.Benşu anbunu yapiyorum sadece.

0|0
    0|0
  • hala ilgin varsa çaba göster ve canlandır ilişkini dostum

1|0
    0|0
Yükleniyor...