Vücudumu sıkılaştırmak için ne yapmalıyım ?

Evde kendi kendime nasıl vücudumu sıkılastırabilirim ? Salona gitcek maddi durumum yok. Ozellikle bwcak, kalca ve kol bolgemi sıkılastırmak ve karnımda jennifer lopez gibi hafif kas olsun istiyorum :-). Ne tarz hareketler kurtarir beni ?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• streç filmle sar sıkıca vücudunu kuyruk yağı sarılmış gibi ol

0|0
    0|0
  • squat, mekik, deadlift, lunges gibi haraketleri evde uygulayabilirsin.

sıkılaşmana yardımcı olacaklardır.

0|0
    0|0
  • Youtube Hakan Fitness bacak antrenmanları videoları bacak için tek önerim kol içinse yarım litre pet şise ile çalışma yapabilirsin

0|0
    0|0
    • Hergun yapmali miyim?

• hakan fitness facebook sayfasına gir altlarda programı vermiş mesela 1. gün idman 2. gün idman 3.gün dinlen

• alet alamn lazım zor valla mekik şnav internetten kaslarla ilgili şeyler oluyor onları indirin deneyin :)

0|0
    0|0
  • Squad yap poponu kalcanı sıkılaştırır.Karın çalış mekik felan cek.Sahilde cık koş.Kısacası bu.

0|0
    0|0
  • Sinav ve mekik, en iyi 2 cozum,her zaman yararlidir,butun kaslar calisir diye biliyorum

0|0
    0|0
    • Peki gunde kac kere yapmaliyim, araliklari falan nasil calismaliyim hic bir blgim yok.

• çok sevişş

0|0
    0|0
  • İnşaat'ta Çalış :D 1 ay sonra jennifer Lopez'den daha kaslı seksi olmassan namerdim :)

0|1
    0|0
    • Bi bayana uygun bir ortam degil :-)

• Ben oyle bir sey demedim :-)

• seni s*kerim soran kişi bu soruyo emmeli gömmeli yalarım bacak aranı mmmm :)

• garip gelecek ama kalçalarını duvara vur sırayla

not: ciddiyim.

0|0
    0|0
    • Bi sktir git ak :D

• Sertlesir o zaman dogru diyisun ama kas olmaz

:-)

• kas olmaz tabi ki ama kendine bir çekidüzen verir ne bu hal der silkinir ayağa kalkar :)

• Voleybol oyna :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• öncelikle en kolay yol: günde kırk dakıka tempolu yuruyus... Yuruyus kosudan daha fazla kılo kaybına yol acarmıs ve yuruyuste vucudunun her bölgesnden özellıkle alt bölgelerınden ve gögebten yag yakımı olur... Sonra mekik falan var karın kasların için... Bunları yaparken vucudunu besınlerle de desteklemelısın, yesil cay, 15 adet antep fıstıgı ya da badem (ara ögünde), yogurt güçlü yag yakıcılar bunlar portakalla ananasta bacak bölgesi için iyi aynı zamanda vitamın deposu... Ve gazlı içeceklerden hamurişinden uzak dur :)

0|0
    0|0
    • Benim kilo sıkıntım yok aksine kilo almaya calisiyorum zayifim. Sadece sıkılasmak ve kaslanmak istiyorum.

• o zaman haydı beledıyelerın ücretsız olarak actıgı ftness salonlarına :) ibb böle bir etkınlık yaptı dıye biliyorum netten bak :) mekık cek, sasalları agrlık olarak kullan hareket yap, hiç bişe yapamıysan parktakı aletlerı kullan :)

• Sınav ve mekik cekebilirsin. Hergun her birinden 10 tane yapardim gobegim sertlesirdi. Ama zayifim diye biraktim artik yapmiyorum. Cok yuruyus yaptigim icin bacaklarim da sert kasli biraz.

0|0
    0|0
    • Ben de cok zayifim, spor yapinca daha da zayiflarim diye korkuyorum ama sanirim beslenmeme dikkat edersem firmumu koruyabilirim :-)

• Aynen oyle bak ben yapmiyorum useniyorum gobegimin sekli bozuldu:D

• Evde ne yazık ki olmaz

0|0
    0|0
  • hayatım çömelme hareketi bende yaptım bir ay içinde etkisini görüyorsun kalçaların dik ve sıkı gözüküyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...