Korkagın tekını saplantı halıne getırdım

şimdi bır adam var adam demeye bın sahıt ısteyen. bunun hıyar oldugu ortada defalarca kanıtladı. ama ben hala her hareketınde hıddetlenıyorum uzuluyorum özlüyorum canımı yakıyor. ben nıye bunun kötu yanlarını bır cırpıda unutuyorum? nasıl kurtulacagım bundan fıkrı olan?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekleri değil görmek istediklerini görüyorsun ondan. Gerçekleri farkındalıkla gör bak nasıl soğuyorsun :)

0|0
    0|0
    • bu farkındalığı kuramadım bır turluu

• ne dersı yaa artk bıtıyo okul son demler o yuzden bu boşlugum bana daha cıddıye alacagım seyler lazım

• Aman yap birşeyler işte yaf

Erkekler Ne Diyor 4

• Köprüyü Boşaltın (:

0|0
    0|0
  • gez biraz dışarı çık hergün gez hergün ve yürürken şunları düşün neden de kendine sor bu soruyu küslükten hoşlanmadığım içinmi sevdiğim için mi hıyar olduğu içinmi unutuyorum kötülüklerini de bakalım kendin sana ne diyecek :)

0|0
    0|0
    • çok sevimli bakıyo pislik. yürüycem ama düşüncem

• sonra menfaatini düşünerek değil olması gereken doğru bir karar ver ne o sana nede sen ona zulm etmesin araya mesafe koy ve bir hafta gibi bir süre içinde bu ilişkinin nasıl yürüyeceğini ona anlat

• Size gül uzatan birine s...ri çekersiniz ama nerde canınızı yakacak sizi üzecek adam var gider onu bulursunuz bravo lan size yemin ediyorum ayakta alkışı hakediyorsunuz !

0|1
    0|0
    • üf ne dıye genelleme yaparsın. sanki özellikleri yazıyodu ustunde. hıyarlıgına aşık olmadım ya

• Elbette ki . 1-2 yanlışa göz yumulur ama sürekli yanlış yapıyorsa ona tolerans tanınmaz hakkını tüketmişse ona Game Over yazısıını göstermen gerek

• saplantı dıyorum ya ben de. normal olmadıgını farkettım ben de. ıyı yanlarını goruyorum sankı ısrarla. bunu nasıl aşıcam nasıl kapatıcam bu konuyu bılmıyorum. nasıl ısımı kolaylastırabılırım fıkır almak ıstedım

• intihar tek çözüm asasld

0|0
    0|0
    • zaten bır baslasak kanla bıter bu ılıskı bu vurdumduymazlıgı odunlugu..ya onu ya kendımı

Kızlar Ne Diyor 1

• link

Bu parçayı sana armağan ediyorum bacım ozaman anlarsın :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...