En Yakın Arkadaşınız Bir Bayan Yanında Değişik olması

Erkek Arkadaşlar için Soruyorum sizin bayan arkadaşınızın ortak bir arkadaşınız olur başka şekilde biri olur hareketlerinde hal ve hal değşiklikleri olan kişilikli yakın kardeşim diyebilceğiniz arkadaşlarınız oldu mu?

Örneğin;Sizin söylediklerinizi dinlememeler,dikkatsizce davranmalar,kalp kırmalar,gitmenizi bile isteyenler oysa o bayan ne sevgilisidir ne de başka hoşlandığı kime bu artisliği anlamazsın çekiştirermemek mi bu sizce yaşadınız mı aynı olayları Bayan Arkadaşlar Kız arkadaşınız size yaptı mı hiç yapıyor mu

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Kiskaniyorlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaşadım aynen bizi tersleyerek dikkat çekme çabalrına giriyorlar dünyanın en boktan düşüncesi bir insan arkadaşını tersleyen bir insandan niye etkilensin ? O arkadaşımla bu sebepten büyük kavgalr ettik valla

0|1
    0|0
  • o arkadasının karaktersiz olmaısndan oluyor

0|1
    0|0
    • Hakkaten ondan kaynaklanıyor Ne kadar yakın arkadaşın olursa olsun bunu yapmayanda var ben onlarıda biliyorum tuaf ya ölümlü dünya değmez ama alabilceğim tek net cevap diyebilirim

• Yapiyorlar tabii hemde nasil o*lar

0|0
    0|0
  • evet önemsiz davranışlar nefret ediyorum bu tür kişilerden artık şımarıklıkmı denir hava atmakmı denir bilmiyorum

0|1
    0|0
    • Kendi iyi niyetliliğimizden kaynaklanıyor Gözlerinde Bu beni döver ya hissi bırakmadığımız için yıllarca öyle alıştırdığımız için bu saatten sonra istediğin gibi davran eşek gene eşektir

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...