Sokak kayıntınız hangisidir??

gece dışarıda kokoreç mi yersiniz yoksa dürüm mü ?

0|0
11|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• dürüm olsun

0|0
    0|0
  • Meyve suyu icerim.

0|0
    0|0
    • sen içersin :))) sende o ışık var :))

• ahahhahaha :D yikil bir ya :D git su ötede öl leyla teyzeeeeeeee

• catch me :)

• bunlardan hiçbirini yememem

0|0
    0|0
  • Dürüm.

0|0
    0|0
  • dürümmmmmm

0|0
    0|0
  • Balık ekmeğin keyfi bir başka :)

0|0
    0|0
  • Dürüm

0|0
    0|0
  • Dürüm tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • Dürüm

0|0
    0|0
  • dürüm tabikii

0|0
    0|0
  • Et dürüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ankara da kokoreç sadece Hacı da yenir ve Ömer Usta'nın meşhur sunumu ile ve diğer şubeleri de var gençlik caddesi anıttepe ve eskişehir yolu üzerinde, Kokoreçci Hacı açık ise kokoreç, yoksa dürüm yerim o da köfe olacak :)

0|0
    0|0
    • ben aoç da yemiştim güzeldi ama 350 promilden sonraydı galiba :) ne yedikse artık :)

• Şöyle dostum ilkokul zamanından beri kokoreç yerim ve damağıma güvenirim, istanbulda da yedim aoç de yedim ankarada başka bir yerde de yedim Kokoreçci Hacı'nın üzerine yok, kokoreç kuzu ve erkek olacak, benim gittiğiim kokoreçci ben mal bulamıyorum piyasada mal yok diyor, git aoç ye hergün kokoreç var, hepside büyük maldan yapılıyor ve kıyma gibi ufacık satır ile doğruyorlar ve bol baharat senin tadı alamayasın diye, itfaiye meydanında kime sorsan gösteriri saat 11,00 ve 14,00 arası git bir ye..

• pilav :))

0|0
    0|0
  • yanımda biri olmayınca hiçbirini canım cekmiyor :(

0|0
    0|0
    • olsun aga zaten el arabasında ya da gece acık dükkanda satanların önünde falan illa kedi olur, onlara ısmarla yalnız denk gelırsen ;) insana yedirdiğinden daha cok sevaba girersin ;)

Yükleniyor...