Acaba yalanmı söluyor ?

Hoşlandıgım kısının kuzenı bana bırını ayarla bende sana kuzenımı ayarlıyım dedı dunde mesaj attı hoşlandıgım çocuk dediki kuzenıme bırını ayarla yoksa bende gelmem yazdı bende kuzenıne mesaj attım bugun ( buluscaktık ) sana kız ayarladıgım ıcın gelıyosun hoşlandıgım kısı ısee senın zorunla gelıyo oyuzden hıc bulusmayalım dedm oda afedersiniz ama ben amm meraklısı değilim merak etmeee hoşlandıgın kısıı utangac oldugu ıcın tek gelmek ıstemıyor oyuzden öyle dedı helal olsun sana yazdı acaba yalan mı söluyor ?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Doğru da olabilir yalan da.Utangaç biridir,çok ilişkisi olmamıştır.Bu yüzden yalnız olmanızı istemiyor,yanında tanıdık birisinin olması ancak onun tek başına gelmesi garip duracağı için kız arkadaş arıyor olabilir.Kuzenine yardım etmek asıl amaç iken eşantiyon olarak da sevgili kazanacak köftehor :) Ama yalan söyleme ihtimallerini hazır tut tabi.O yüzden samimi bir arkadaşını ayarlarsan yaptığı hatayı ona da yapabilir verdikleri sözü tutmayan birisi olduğunu söyleyebilirsin.Çocuk sadece sevgili istiyor olabilir seni kandırıyor olabilirler yani.

Peace ^^ sister.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...