Yabancı kız isteyen erkekler hakkında bir tespit yaptım , siz ne düşünüyorsunuz?

genelde yabancı kız isteyen erkekler tipsiz oluyor. nedeni türk kızlarnın onları itip kakması. bu yüzden yok yabancılar kaprissiz yok şöyle yok böyle güzeller siz onların ellerine su dökemezsiniz demeler demeler..

eee kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş. siz ne düşünüyorsunuz ?

NOT : her erkek için geçerli değildir. GENELLEME yapmıyorum GENEL olarak böyle diyorum.

2. NOT : atarlı ERGENLER lütfen yazmasın. onlar baş edemeyeceğim.

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Alakası yok. Yabancılarla sıkı ilişkisi olanlar yabancı kızları istiyor genelde.

Ben üniversiteyi dışarıda okuduğumdan dolayı yabancılarla doğal olarak ilişkilerim daha fazla oldu.

Tipe falan baktıkları yok onların onu belirteyim. Türkiye'de bayan sayısının azlığından kaynaklanıyor bu durum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Katılmıyorum.

Git yeni tespitler yap gel hadi bakıym.

Şimdi sana uzun uzun dolu dolu cevap verirdim ama bunu kaldırabileceğini sanmıyorum ve halkı çıkacağım için beni engelleyeceğini bildiğim için azad ediyorum hadi iyisin yine yavru ceylan.

Kafanı böyle şeylere yorma sen yavrumm.^^

link dinlede kendine gel.

0|0
    0|0
  • Tipsz kelime sini kullanmasak ! Haklı olduğu yönler var bence ! ancak şuda bir gerçekki Türk kızları fazla dış görünüşe önem veriyorr Yabancılarda böyle değil !

0|0
    0|0
  • tespitin hımıınnnaaa koymuşsun valla helal olsun çok doğru. adamlar aynaya bakmıyorlar ki önüne gelen kıza sulanıyorlar adamda ki tipi at görse 40 yıl arpa yemez gidiyor kız düşürücem diye kızda yüz vermeyince yok türk kızları öyle türk kızları böyle yaşasın yabancı kızlar falan yeeaaakk yeaaaa.

iyi ki varsınız hanım kızlarımız <3 kahrolsun ecnebi hatunlar

yine büyük bir kitleye oynadım hadi hayırlısı

1|0
    0|1
    • ahahahaha :D umarım içinden geçenlerdir söylediklerin :D

• Valla ben 2 tarafıda seviyorum insan insandır herkezin kendine özgü bir güzelliği vardır yabancı sevgilimde oldu türkte ama yabancılar rahat oldukları için aile baskısı felan dertleri yok istediğin zaman dışarı çıkıyorsun o yönden çok iyi bide dilin gelişiyor :)

0|0
    1|0
  • yabancı kızlar böyle yazılar yazmaz böyle gereksiz toplara girmez.

2sene bulgaristan da yaşadım 25yasının üstündeki bayanların yüzüne bakılmıyor.

bizim burada yaş sınırı yok bayana bakılmada.

sistem şu : toplum olarak erkekler aç olduğundan kadınlara ilgi gösterir , kadınlar da bu ilgiyi farkedip kendilerini bişey zannederler bundan dolayı da Türk erkekleri yabancı kızlarını tercih eder.

genelleme içermez herkes dahil değildir :O

0|0
    0|0
  • Bilmem haklı olabilirsin. Yabancı kızlara ilgi duymadım bu zamana kadar ^^

0|0
    0|1
  • genelleme yapmadığın icin teşekkur ederim

0|0
    0|1
  • Bak şöyle söyleyim tesbitin doğru vede cinsel yaşantısı az olan erkekler daha çok tercih ediyor. Ben 4 yıldan beri kuşadasında yaşıyorum yabancı kız arkadasım faZla ama toplasan bir tanesi türk kızı olmaz türk kızı başka birşey ya

0|0
    0|0
  • E öyleler ama.. :))

0|0
    1|0
  • aynen dediğin gibi

0|0
    1|1
  • bazen sohbette bile konuşuyoruz bunu tipli kişilerde tercihen yabancılar

0|0
    1|0
    • genelleme yapmadım

• genel olarak böyle demek bir genellemedir

• ikisi farklı şeyler. ikisinin de anlamını anladığın zaman beni de anlarsın.

• ölümüne türk kızları .cok tatlılar ya özellikle canakkaleli olunca maviş maviş gözleri .yerim ya :)

0|0
    1|0
  • sen tespite erken yaşta başlamışsın :D

0|0
    0|0
    • niye kaçında başlamalıydım :D

• 27-30 yaşına kadar evlenmiş olurum en azından nişanlı :D benim için bu tespitlerin bir önemi olmaz ki o zaman :D yaşım konusunda da yanıldın :D

• işte ondan dedim tecrüben o zaman konuşur :) demekki 17 gösteriyosun :)

Kızlar Ne Diyor 1

• göz var nizam var yabancılarada yazık hep tipsiz erkeklerle nereye kadar ama çok haklısın

0|0
    0|1
Yükleniyor...