Ayrıldık 15 gün oldu dün boş bir mesaj atmış cevap vermedim sizce ne yapmaya çalışıyor

sevgilim kendisi beni terketti ben baştan kabul etmedim ağladım sonra sakşnleştim ve tamam dedim öyle telefonda bitti bir senelik ilişkimiz ben onu askerken bekledim ve teskere aldığı gün karşılamaya gittim face ye iki gün önce teskere almış bir asker sevgilisine sarılırken bir foto kapak foto yapmış dün de boş mesaj attı hiç bir anlam veremiyorum benden vazgeçen insan şimdi pişman mı anlamıyorumsizce arar mı

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• kuyrugunu kısmıs etrafında dolanıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aramaz O Seni Çoktan Unutmuş Zaten. (:

0|0
    1|0
  • boş mesaj :) aklıma eski günler aklıma geldi bir sevdiğim kız vardı, tartışmıştık ve konuşmuyorduk, yüzüm yoktu, yanlışlıkla atılmış boş mesaj bahanesiyle konuşmaya çalışmıştım :)

1|1
    0|0
  • NEDEN AYRILDINIZ..? asıl konuyu yazmamışsın.

Bence hiç bir şey yapma.. bırak sana mesajlar atarak açıklama yapsın. Sürtsün burnu iyice. Eş-Dostal haber yollasa da bişi deme. Nankörlüğünü anlasın. Sen saygından ödün verme.

0|0
    0|0
    • ilgisizdi son zamanlarda sert konuşup azarlıyodu hesap sorunca whatsap gece yarılarına kadar açıktı hep açıklama istedim tek yaptığı bağırmak oldu en sonunda hesap soruyorum diye ayrıldı

• Dediğim gibi , yüz verme bakalım ne yapacak.

• tabi ki beni kaybettiğini anlaması lazım çok üzdü çünkü affedemiyorum

• boşver bu sana cevap yazan genç abaza kardeşlerimden biriyle çık

1|0
    0|0
  • kendisini hatırlatıyor, tepkini ölçmeye çalışıyor

onu hala sevip sevmediğini anlamaya çalışıyor..

0|0
    0|0
  • kararsız kalmış ... cevap verme bişey kaybetmezsin

0|0
    0|0
  • Aramazsa sende arama o iti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne yapmaya calısıyosun de ya da hic cevap verme

0|0
    0|0
  • Konusmak istiyor ama nasil konusucak bilmiyor benimkide cok yapar baskasina yazicakken bana yazmis gibi yapar bide sonra yanlislikla oldu ama neyse naber falan diye muhabbet acar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...