Kapat

Bir kıza olan aşkınızı nasıl anlatırdınız?

Diyelim ki bir kızı çok seviyorsunuz aşkınızı kıza nasıl anlatırdınız hangi cümlelerle?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Edebiyat diyeceğim, ama doğru insan olmadıkça elindekini kaybetmene ve ister istemez karşıdakini senden üstünmüş düşüncesine kaptırmaya sebebiyet verebiliyor... Bu yüzden basitçe duygularımı açardım...

Ama gerçekten seviyor ve onun doğru insan olduğuna inanıyorsam, onun benim gönlüme kurduğu tahttan, beni nasıl böylesine büyülediğinden, kelimelerin nasıl kifayetsiz kaldığından, dünyamın merkezinin, yaşamımın ışığının nasıl böylesine değiştiğinden, her hücremde, her zerremde onu nasıl hissettiğimden bahsederdim... Tabii daha güzel bir dille, bu da örnek :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• önce anlatırken çevreyi değiştirim sürpriz vs.

geceleri uykusuzluğumun, gündüzleri durgunluğumun sebebi sensin

dolu dolu gözlerle gezmemin, sana bakıp manasızca gülmemin sebebi sensin

başka birine gözümü bile kaçıramamın, yolda kafam yerde yürümemin sebebi sensin

lav gibi süzülerek ateşler dolaşırken damarımda, işte o anı yaşatan da sensin,

vazgeçilmezliği öğreten, hiç tatmadığım o büyük aşkı yaşatanda sensin

1|0
    0|0
  • Bişey diyimmi ben sana aşıkım ne düşünüyosun bu konuda :O

0|0
    0|0
  • saçlarından tutarak dudağını dakikalarca öperdim ve benim olurmusun derdim

1|0
    0|0
  • duygularımı şarkılarla sezdirirdim, daha romantik ve gizemli oluyo :)

0|0
    0|0
  • cümlerle anlatamazsın güzel yanı da budur onun sana hissettirdiklerini ne bir cümle nede başka bir şey hissettirmez aşk bambaşkadır eğer itiraf etmek istiyorsan ona aldığım nefes kadar değerlisin ve ben sana aldığım nefes gibi muhtacım de o zaman bir nebze anlar :)

0|0
    0|0
  • Kahretsin seviyorum seni :D hadi bana eyvallah deyip onu şoklarım bir gün sonra yeterince düşünmüş olur :))

0|0
    0|0
  • aşık olduğum kızla bunu konuşurum

Hepsini geçtim de nazlı yar Wall streetin çıkarları için enerji kaynaklarını ve uyuşturucu üretimini kontrol eden Irakta ve Afganistanda milyonlarca insanın katledilmesi karşısında hiçbirşey hissetmeyen, bu sapkın şirketokrasi grubunu nasıl durdurabiliriz?

cayırt

0|0
    0|0
  • Ooo tam benlik bir soru...calisiyorsa is yerine guzel bir cicek gonderir cicekte yemek teklifi olur yemege ciktigimizda gozlerinin icine bakarak seni seviyorum derim ve konuyu gelecek planlarima getiririm

0|0
    0|0
  • Aşkını anlatabilenin aşkından şüpe ederim

0|1
    0|0
  • gidip konusurdum mutlaka

0|0
    0|0
  • Aşığım lan sana

0|0
    0|0
  • direk anlatmam ılk once muhabbet kurmaya calısırım 1 ay felan arkadasca konusurum sonra laf aralarında bellı etmeye calısırım

0|0
    0|0
  • seviyoz işte a*k daha ne yapalım demeyelimmi ?

0|0
    0|0
  • işte onu beceremiyoruz ya

0|0
    0|0
  • şimdi bir erkek olrak abi seni seviyorum derim bkdar :D

0|0
    0|0
  • Gözlerimle onu sevdigimi cok iyi ifade edebilirim ben..

0|0
    0|0
  • sureklı sılersen bı esprısı kalmaz :D anlatamassın ne ıycen senı sevıyorumdan baska anlatmak anlamak degıl sevmek. sen ck seviyosan senı sevmeyen bırını senı cok sevıyo sanarsın

0|0
    0|0
  • Tribünde maç öncesi bir pankart ve topluca edilen tezahürat esnasında grubun ortasından çıkıp ona söylerim..

Yani ben öyle yaptım.

Öyle sarıldık işte.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ROMANTİK BİR BULUŞMA AYARLAR SÖYLERİM ya da onu çok seviyorsam onun için aglarım

0|0
    0|0
  • Bi kıza aşık olsam ona söylemeden önce kendim kabullenmeliyim durumu:/

0|0
    0|0
Yükleniyor...