Sevgilim benle arkadaşıymışım gibi konuşuyo

Sevgilim benle arkadaşıymışım gibi konuşuyo, ben mesaj atmadığım sürece mesaj atmıyo,sürekli dışarda arkadaşarıyla geziyo beni takmıyo sizce ne yapmalıyım? Ve ondan hoşlanıyorum oda benden hoşlandığını söylüyo ama sizce yalan mı söylüyo?

0|0
26|16

En İyi Kız Görüşü

• sevgli olmayı bilmiodur var öyle slak tipler

0|0
    0|0
    • Belki de gizli olmamayı bilmiyordur haksız mıyım gizli kullanıcı :))

• arkdşlrm görmesn die.:)

Erkekler Ne Diyor 16

• Hangisiydi doğru, hangisiydi yanlış Dönüp geriye gitmek mi Gidip geri dönmek mi

Hangisiydi gerçek, hangisiydi yalan "Demek ki seviyorum" mu seviyorum demekmi

1|0
    1|0
  • hoşlanmak ve sevmek çok farklı şeyler, hoşlanırsan "olursa olur, olmazsa salla" havası varken seven insan "evet seviyorum, belki benim olmaz ama sonuna kadar seveceğim, benim olsa da olmasa da".

hoşlanmak ve sevmek farklıdır, seven insandan zarar gelmez, sevdiği sürece.

1|0
    0|0
  • Sen de ona "naptin müdür" "ooo nasilsin hafiz" "günün nasil gecti muhtar" flan diye hitabet:)) senin cektigini anlar o zman:)

0|1
    0|0
  • Muhtemelen oda benim gibi. Seni seviyor ama öyle üstüne düşmüyor. Muhtemelen sonunun sevgilisinin köpeği olan erkekler gibi olacağını düşündüğü için böyle davranıyor. :D

0|0
    0|0
  • Böyle ya, yaşla alakası yok. Olgunluğa erişememiş erkek de kız da böyle. Ama sevdiğini/sevmediğini gösteren bir belirti değil bu.

0|0
    0|0
  • bana göre kişilikten kaynaklı. umursamaz tavırlı birisi olabilir. öncelikle bu sorulardan önce seni seviyomu ona bir cevap bul cınım :)

0|0
    0|0
  • ya ilişkide üstün olduğunu kanıtlamay çalışıyo ya da rahat bir çocuk senin kelepçe gibi sıkmandan rahatsız oluyor olabilir

0|0
    0|0
  • yalan mı söylüyordaki mı eki fazla size karşı birşey hissetmiyor

0|0
    1|0
  • yaşı küçük. kızlara nasıl davranması gerektiğini bilmiyor. aklı bir karış havada. sübyanın teki.

0|0
    0|0
  • o ne yaparsa sen de yap.

0|0
    0|0
  • Araya hiç soğukluk girdi mi?

0|0
    1|0
    • 2 ay falan

• Sıkılmış olabilir sorunca da ters yanıt vermesi normaldir. Hayatında "sevgili" anlamında boşluk olmasın onu birisiyle doldurayım demiştir ve seninle sevgili olmak istemiştir. Ama sorunca sadece "sevgilim var." der o kadar. Seninle de fazla muhabbet kurmaz arada işte.

• senin için olmasada olur diye düşünüyor tecrubeyle sabittir.

0|0
    0|0
  • bence ümidi kes onun gözü dışarda erkek sevdimmi bırakmaz bence seni sevmiyor

0|0
    1|0
  • kesinlikle seni sevmiyo değildir bence bu yapıdan kaynaklı birşey.

0|0
    0|0
  • 18 yaşında misiniz siz?

0|0
    0|0
  • hoşlanmıyo -_-

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• herif seni Ziklemiyor hayatım

Sende onun yaptığı gibi yaparsan değerin olur ;)

1|0
    0|0
  • kendini kandırmayı bırak ve hoşlanan insanın onun sana yaptığı gibi ilgisiz davranmayacağını kabullen. Bence yol ver gitsin yoksa kısa zamanda tekmeyi sen yersin

0|0
    0|0
  • seni pek sevgilisi gibi görmüyordur.

0|0
    0|0
  • Sevgili olmak için hoşlanmak yeterli mi artik cik cik cik yaslandik..

0|0
    0|0
  • o onun odunlugunu gösteriyo afedersin ama...

hiç kendini yorma, denendi onaylandı. değişmez etmez. bosuna zamanını da harcama kendini de yıpratma.

0|0
    0|0
  • Sende yüz verme sorduğunda ilişkinizi gözden geçirin telefonunu yakalarsan bak kimle konuşmuş felan bak ama şimdi adamın suçu olmaya bilirde ama yazdığına göre bir işler çeviriyor benden söylemesi.

0|0
    0|0
  • Yalan canım, sende onun yaptigini yap, bak bakalim nasil bir tepki verecek. Arkasindan kosturma.

0|0
    0|0
  • külliyen yalaaaan

1|0
    0|0
  • hoşlandığını söylemesi yeterli değil.ayrıl şundan ya.nefret ediyorm şu seviyorum hoşlanıyorm diyen ama umru duymayan erkeklrdn!

0|0
    0|0
  • en iyi yöntem onun yaptığını yapmak.bu çok mu zor?

1|0
    0|1
  • böyle sevgi mi olurmuş? çocuk bildiğin takmıyor bu durumda sen kendi kendine gelin güvey olmuş oluyorsun

0|0
    0|0
  • yalan güzelim tabii.sence bunu yapan erkek sever mi? birde ne zamandır berabersiniz?

0|0
    0|0
  • Şu an yeni yeni ilişkiniz sanırım. Bu dönemlerde olur öyle. Zamana bırak inanın her şey oturucak yerli yerine.

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşım (erkek) mesaj atmıyorum diye onu sevmediğimi düşünüyor o yüzden ayrılmıştı demişti.

Ama şöyle bir gercek var seven isteyen erkek uğraşır gerisi sözde.

0|0
    0|0
  • değişk bir durum

sende onun gibi umursamaz ol biraz

0|0
    0|0
  • olabilir. Utanıyor diyeceğim de hiç erkek olur mu neyse bence yol ver .

0|0
    0|0
  • canım onun yaptıgının aynısını sende ona yap ve gör toparlayıp toparlamadıgını :)

0|0
    0|0
  • öyle bir sevgilim vardı sonra ayrıldım çok soğuk gibi duruyor bazen ya bıkıyor insan bir süre sonra

0|0
    0|0
  • O seni sallamıyorsa sende sallama kimse vazgeçilmez değil neticede

0|0
    0|0
  • Yedekte birak

0|0
    0|0
  • umursama.. hatta hiç takma.. emin ol sen umursamadıkça o daha çok seninle ilgilenecektir

0|0
    0|0
  • Bence yalan söylüyo konuş onunla amacın ne biz nasıl sevgiliyiz de

0|0
    0|0
  • takma bile. değmez

0|0
    0|0
  • O yazmıyosa sende yazma.KEske bıraz kendine bagladıktan sonra sevgili olsaydın cocukla.

0|0
    0|0
    • Bak bak nelerde bilirmiş.

• zaten ayrıldıktan sonra her ıkı taraftan bırı surunuyo,mantıken boyle

• Tabi bu da farklı bir bakış açısı...

• Sen ona hala sevgili mi diyorsun bence yol yakınken ayrıl üzülen sen olursun yoksa

1|0
    0|0
Yükleniyor...