Sürekli başka kızların peşinde

Benim sevdiğim bir cocuk var o da beni seviyor ama çıkmıyoruz henüz. Bununla aramız çok iyi sevdiğini sürekli söylüyor sil dediğim 2 kızı facesinden silmişti. Sildirme nedenimde o kızlar buna çok yapışıyodu bitaneside seviyodu bunu zaten diğeride kardesi gibiydi yani öyle diyodu ama kız kardeş ayağına yavsıyo gibime geldi o yuzden sildirdim.. bunun bir huyu var bütün kızlarla yakın el kol şakaları falan yapıyor bende nefret ederim öyle her kızla yakın olan erkeklerden bunu onada söyledim tam 2 kere uyardım ama hala devam etti bende o kardeşim dediği kızı sildirdim. Neyse aramız iyiydi bugun faceden bir baktım bir ton kızın fotoğraflarını falan beğenmiş deli oldum.. hiçbi kızla konusmuyorum diyor ama inanmıyorum herşeylerini beğeniyor nasıl konusmasınlar. Hatta ben bir ara bunu işletmek icin arkdasımın facesinden ekleyip konusmustum buda takır takır konustu.Ve bana konustugunu soyledı ben konsumıycaksın dedım tamam dedi ama bir kac saaat sonra tekrar konsumaya basladı.Ne yapmalıyım sizce konusmuyorum su anda uyardım devam ediyor daha çıkmadan böyleyiz ben seni seviyorum sadece hayatımda sen varsın ben bir kişiyi seviyosam ki o da sen oluyosun 2. kişi olamaz benim için diyor ama neden hala böyle :(

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Güzelim , yol yakınken sen ona yolunu ver bence ... Onun amacı farklı.. Seven öyle yapmaz ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Erkek arkadaşın taktik oynuyor.

-Kız arkadaşının her şeyine tamam de ama bildiğinden şaşma.

Taktiği. Böylece tamam diyerek seni susturuyor. E sen de kaybedeceğim korkundan kredi veriyorsun, o da tüketiyor tüketebildiği kadar. bence yeterince kredi tanıdın ona, sen ne dersin?

-Yapma diyorsun, yapıyor

-Başkalarıyla haşır neşir...

Daha ne olması gerekiyor bu bebeye tutumunu sergilemen için... Sergilemen yetmiyorsa kendini huzursuz eden şeyleri shift + delete yap. KISACASI HUZURSUZ EDEN ŞEYLERİ ÇIKAR HAYATINDAN.

cut.

0|0
    0|0
  • Merhaba, öncelikle yanlış anlama ama yaşının çok genç olduğunu düşünüyorum. Bir delikanlıyı beğeniyorsun, hoşlanıyorsun, tamam. O da senden hoşlanıyormuş bu da tamam. Ancak daha adını koymadığın bir ilişkide bu kadar üstüne gidip, faceten sildirmeler, konuşmayacaksın diye rest çekmeler biraz ağır değil mi sence de. Sana kendini kanıtlamasını istiyorsun anlıyorum ama biraz daha ağırdan al, ağırdan sat. Onu bunu sileceksin diyeceğine hareketlerinle tavırlarınla, istemediğin bir şey yaptığında ona karşı ilgini azaltarak ondan uzaklaştığını hissettir. Senin hoşuna giden şeyler yaptığında ona karşı daha ilgili, sevecen, güler yüzlü davran mesela. Sevdiğini kıskanmak güzel bir şeydir ama fazlası insanı boğar. Empati yap kendini onun yerine koy, istemediğin bir davranışında "ben aynısını yapsam nasıl olur, hoşuna gider mi ?" sorusunu kullan. Umarım yardımcı olur

0|0
    0|0
    • Zaten o da istemediği kişileri silmemi istedi benden bende sildim. İlk sil demeye o başladı o öyle yapınca bende sildirdim ilk başlatan o yani..

Kızlar Ne Diyor 1

• bunlar cocukca konular yok bilmem feysde 2sini sildi 2uyle konustu.. :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...