Senden uzaklasmamm gerekk dedii..

ayrılmıcaz senı bırakmıcam ama senden uzaklasmam gerek dedı bahaneler uydurdu ve sımdı ne arıyo ne soruyo. ben mesaj atıyorum arıyorum soğuk :( napmam gerek. sizce neden .s

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kesin bir şey varsa o da bıkkınlık geldiğidir. Ama geçici veya kalıcı bunun ayrımını buradan yapamayız.

Belki de hiç fırsat vermeden sürekli, yazıp arıyordun. Bunaldı. Belki de ölçülüydün ama rutinlik onu sıktı.

Geri düzelir mi bilmiyorum ama iyiye alamet değil. Hayatının merkezi haline getirme, bir kez telefon aç, gayet normal bir şekilde neden sor, net cevap almaya çalış, alamazsan kapat telefonu ve hayatına adapte olmaya başla. Gelirse senindir, gelmezse o kaybeder.

cut.

0|0
    0|0
    • evet hep mesj atar arardm .s

• -Arama

-Mesaj atma

Bana ayrılacakmış gibi geldi. Hazır anını bekliyor gibi.

Tabisi emin olamam. Sen ondan bir şey beklemeden hayatına adapte ol, ona karşı bir şey yapmaya çalışma, bundan sonra o yapsın. Yapmazsa da kendini bunalıma atma, hayatına bak sen.

• pekı teskkrler .s

Erkekler Ne Diyor 3

• ayrılcam demenin kibar halini yeni nesil bu sanıyor

0|0
    0|0
  • Ne ara, ne sor.. Bırak peşini, geri geldiğinde de (eğer gelirse) sen ona öyle davran, bırak o seni kazansın. Gidiyorum diyene kal deme

0|0
    0|0
  • başka birisi vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Seni kendine daha cok baglayip,seni ``her an gidebilir degerini bilmem lazim onu uzmemeliyim ustune cok gitmemeliyim`` gibi duygulara hapsetmeye calisiyo sadece.Kisaca kendi baskinligini iliskiye koyup rahat etmek istiyo . Sakin arama mesajda atma sonra bak gor o nasil geri geliyo sana.

0|0
    0|0
  • Hormonlar tavan yapmış

0|0
    0|0
  • neden uzaklaşacakmış? var bişey bırak mesaj atma arama sıkma o nasılsa atacak.

0|0
    0|0
  • bahane bahane bahane.. ayrilmak istemis oyle yapmis.. sen ondan iyisine layiksin canim bos ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...