Kız arkadaşımın annesi yanındayken kendi mahallelerinde konuşmam dogru olur mu sizce ?

Kız benle ayrıldıgı zaman evının camına lazer tutmustum annesı babası bana kızmıstı babası dovmeye kosmustu sızın bu oglunuzun aklından zoru mu var supeye dustuk demıstı anası anneme sımdı ben barısmak ıcın kapılarında beklıyordum baktım annesıyle beraber pazara gıdıyorlar gıdıp yanlarına konuşsaydım acaba dogru olurmuydu bunlarda şöyle bir anlayış var kendı mahallelerınde konusmuyorlar adımız cıkar diye bende dusunup duruyorum acaba konuşsamıydım bu şekilde de hepten ayrıldı benden karar veremedim bir fikri olan var mı ya:((( acaba konusmamakla hata mı yaptım

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• La Sen Böyle Yaparak Sadece Haklı Olduklarını Gösteriyorsun.Boş Ver O Peşinden Koşsun (:

0|0
    0|1
    • nasıl yani haklı derken ?

• eminmisin ya acaba ailesinden kaynaklı mı barışamıyor diye dusunuyorum:(((

• Yok Dostum.Kız İsterse Her Şey Olur Sen Merak Etme 2-3 Gün Uğraşma Bak Ortalıktan Yok Ol.Merak Edecektir Sana Ulaşacaktır Anladın mı? (:

• La Sen Böyle Yaparak Sadece Haklı Olduklarını Gösteriyorsun.Boş Ver O Peşinden Koşsun (:

0|0
    0|0
Yükleniyor...