Türk kızlarını çirkin buluyor musunuz?

Amerika da ve israilde yaşamış olan arkadaşım 3 aylığına bende kalmıştı Türk kızlarını kıllı,selulutlu,orantısız göğüslü,kalçası küçük,kultursuz ve çirkin olduğunu dile getirmişti birde Türk kızlarının kendilerine yaklaşan her erkeği seks yapmak istediğini düşünüp insan insana sohbetin normal olmadığını bulunduğunu söyledi sizce Türk kızları kendisine selam veren herkesi kendisine asıldığını düşünmesi anormal değil mi?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşının eksik kalmış hakareti varsa biz tamamlayalım :) şaka bir yana böyle bir düşünce evet anormal ama bu biraz türk erkeklerinin de kızlara yaklaşım biçiminden de kaynaklı sanırım, yabancı kadınların da birçopu türk erkekleriyle iletişimlerinde çekinceli davranıyor. Bununla birlikte sağlıklı nir iletişim kurmak isteyen karşı cinse karşı tavrımız gerçekten böyleyse eleştirmeye hakkınız var elbet ama o kadar da ucube değiliz sanırım :))

0|0
    0|0
    • Çok haklısın ben Abaza cahil sapkın erkekleri bunun dışında tutuyorum yaklaşım çok önemli.

• Kesinlikle yaklaşım çok önemli ve doğru olduğu sürece sanırım birçok kız durduk yere kendini geri çekmez

Kızlar Ne Diyor 6

• ben disari ciktina yanima bir erkek gelmisti yabanci bana turk kizi olduguma inanamadi ve soyle dedi ben hic bu kadar guzel turk kizi gormedim dedi. bana nedense turk olduguma hic inanmiyorlar

0|0
    0|0
  • yabancı kızlar öyle düşünmemelerine rağmen önlerine gelenle yatıyor. Türk kızları düşünsede yatmıyor. O nolucak

0|0
    0|0
    • Bu ülkede neler oluyor neler inan o önüne gelenle yatan bir çok mutasıp geçinenlerden daha dürüst daha düzgün bir duruşu var,kardeşinin kocası ile ilki kurup bakkalcı ile çocuk yapmıyor kankaa.

• 30 ya yakın kızla birlikte olduğuna göre arkadaşında zevksizmiş o zaman

0|0
    0|0
  • Siz o izlenimi veriyosunuz ama?

0|0
    0|0
    • O izlenimi veren kutuksu familyasında cinsiyetçi yaklaşım sen oğlunu karşı cinsi arkadaş olma dışında sadece cinsel obje diye gudulersen oda her gördüğü kızı ben bunu başı beceririm kızda ayy bu bana selam verdi kesin baba birşey sokmak istiyo ay bende istiyorum ana ayıp yassak veya günah deyip hop otele eve bu iş böyle işte Türkiye için Ortadoğu içinde,tecavüzler istismarlar çocuk istismarı vss bu kafa yapısının urunu,biz insanız önce insan insana iletişimi öğrenmeliyiz.

• Ne kadar saçma kendi ülkesindeki kızların hepsi cok mu güzel de öyle bit yorum yapmış onların guzellik anlayışı yüzlerini gözlerini boyamaksa aman.onlar güzel olsun... Rabbimin yarattığı her varlık güzeldir ayrıca güzellige bu Kadar önem verilmesini de anlamıyor gelip geçici olan birsey birazda ahlakından karakterinden bahsedilse ne iyi olur...

0|0
    0|0
    • Evet,bu halkın kültürlü ve eğitimli olması ile ilgili tabi eğitimli cahil güruhu kast etmiyorum bilgi beceri entelektüel birikimi olan bir toplum burada penisi ile soru sorup karşısında vajinası ile cevap veren birini bulmazsa anladın beyni iç çamaşırdan çıkarıp asıl yerine koymak gerek.

• senin kendi gozlerin yokmu? kendi turk erkegi olarak cevabini vere bilirdin.. simdi gelmis burada soruyosun? bu nasi bir sacmalik? :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• arkadaşını mantıığını söleym yakısıklı deıl sevımlıde değıl 2-3 kısıyle muabbet etmeye kalkmıs sonrada bu yorumu yapıştırmış türk kızlarımıza gitsin amerikasına ısrailine

2|0
    0|0
  • Vay be arkadaşın iyi giydirmiş kızlara.Bence hepsi bir değil Türkiye'de de ne kızlar var.

Birde şunu anlamıyorum Amerika da veya Avrupada ki bütün kızlar sanki çok güzeller.Burada nasılsa orası da öyle çirkini de var güzeli de.

0|0
    0|0
    • Dostum burada kaldığı surede benim bildiğim 30 yakın kızla birlikte oldu,ben bu sayının 1/3 ulaşamadım :)adam işi biliyor.

• yok abi bizim kızlarda yabancı hastalığı var zaten. :))

• evet türk kızlarında bu var ..konuşmak ve tanışmak istersin ya sapık olursun ya abaza..sonrada türk erkekleri italyan erkekleri gibi değil derler , bu kanı ya da nerden vardılarsa sanki hergün italyanlarla beraberler :)

0|0
    0|0
  • kalite farkı var arada bir cambiriç :D var birde kız meslek var :(

0|0
    0|0
  • Çok sağlamm ve güzel kızlarda var haksızlık etmiyelim :D Önemli olan senin ne oldupun ?

0|0
    0|0
  • düşünmesi değil kendileri anormal

0|0
    0|0
    • Türk kızlarının bu tavrı birazda Abaza erkeklerden kaynaklanmıyormu yani sen kız kız kız diye her kıza asılırsan abuk sabuk davranışlarda bulunursan oda aa bak ben süperim çok iyim kılım var selulutum var ama süperim hop iki makyaj bir ağda al işte o numarayım ben birtek turkiyede gördüm bazı ülkeler bizden beter örneğin Afrika :):)

• evet mimarı erkekler ama gelişimi kızlarda ;)

• Dün malum pazardi aksam 7 gibi gectim forum istanbula basladim saymaya gecen 50 erkekten 2 si yakisikli 6 si normaldi. 50 kizdan ise 8 i cok guzel 13 u guzel 15i notmalde. Bence gayet guzeller aksine erkeklerimiz cok tipsiz

0|0
    0|0
    • Tabiki azizim haklısın :):)tez elden tipsizlerle,çirkinler toplana bir kazığa geçirile :):)

• Tarafsiz bakiyorum ben birader haksizsam soyle :)

• Haklısın odunda var adamda var ne ararsan kendinde ara ya da ınce kendini bil güzel ülkemin çirkin insanları ne çektik be :):)

• dogru bence 100 türk kızın ın içinde 10 tane güzel zor bela çıkar geneli çirkindir

1|0
    0|0
    • Aga Türk kızları tırt kısacası Türkiye de yaşayan kızların geneli çirkin.

• dogru dostum işte bunların götünü biz kaldırıyoruz oysaki bir halta benzeseler gam yemeyecem:))

Yükleniyor...