Galatasaray ve Bursaspor Ahmet Çakar'a dava açtı. Sizce Ahmet Çakar ne kadar hüküm yer ?

galatasaray bursa maçında şike var diyerek tepki alan ahmet çakara dava açıldı her iki kulüpte eğer şikeyi ispatlayamazsa ahmet çakarcık sanırım iyi bir ceza alır :))))))))))

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• * Hüküm yer değil hüküm giyer

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Beyaz Tv zaten Galatasaray´a düşman bir kanal anlaşılan dün Galatasaray´ın ezici galibiyetinden sonra stüdyoyu telaş sarmış orada beğendiğim tek bir isim var o da Sinan Engin diğerleri çok şovmen hiçkimse elinde bir kanıt olmadan birisini suçlayamaz bu şike olayları ilk çıktığı zaman Fenerbahçe için şikeci ya da bunlar suçlu ifadesini kullanmadım hatta Aziz Yıldırım´ın 1 hapiste kalmasınıda doğru bulmamıştım çünkü daha suçu ispatlanmamıştı

0|3
    0|2
  • ben dün izledim önceden sevmezdim ahmet çakarı şimdi çok seviyorum çok iyi bir komedyen çok güldürdü kereta hele sinan enginle razim ozan bunu araya aldıklarında hepten şebeklik yapmaya başladı bence bir sinema filmi çekmeli kendine rekorlar kırar komik adam :)

1|0
    0|1
  • ahmet çakar zamanında fenerbahçeyede çok salladı ama fenerbahçe kaile bile almadı galatasaray ve bursanın ki suçluluk psikolojisi olabilir

0|4
    1|3
    • Haha kardeşim Ahmet Çakar'ın Fenerbahçe ilede 5-6 davası olduğunu bilmiyorsun sanırım ?

• ahmetcakar @ahmetcakar1 13 dk.

@VeliAkyuz Azız Yıldırım ve FB ıle davalıgım .Merak etmeyın.Hakkımda acılmıs en az 6-7 dava var.Bu dava da artı 1 oldu

Google'de bakarsan bu ifadenin gerçek olduğunu görürsün. Şike sürecinde olsun sonrasında olsun laflarından dolayı dava açıldı Çakar'a...

• Ahmet Çakar kim yaa dava açmaya bile değmez televizyona şov yapmaya çıkmış bir gerizekalı :)

1|2
    0|7
  • ahmet çakar erman toroğlu gibi isimleri kendi haline bırakmak lazım dava açtıkça kendilerini önemli hissediyorlar.

0|1
    0|0
  • tabi gs fotoğraf olayından sonra bunuda taklit etti

0|0
    0|0
  • Yıllar önce yüklü bir para almıştık sanırım. Herkesle mahkemesi var herifin ama Bursa-Galatasaray karşılıklı dava açtıysa fena giydirirler Çakar'a :D

0|0
    0|0
  • 10-20 bin arası bir ceza alır büyük ihtimalle ama böyle sansasyonel açıklamalar yaptığı için kanala çıkıyor bence. o bölüm başına 10-20 arası para alıyordur. bu tür konuşmalar açıklamalar yapmasa sizce kanallara çıkıp yorumculuk yapar mı? işte insanlar böyle. ne kadar üzücü değil mi yaptığı işe bak.

0|0
    0|0
  • ıkı kulup birlikte dava actıklarına gore birsey var :D acıkcası para cezası yer.

0|4
    0|2
    • donuna kadar alsınlar

• yukardaki arkadasın yorumunu okudumda boyle adamlara ınanan var mıdıyor fenerbahceye neler dedi o adam o zaman herkes inanıyordu simdi neden inanmıyor.

• herkes izlesin de ornek alsın takım nasıl olunur ıyı gunde yanında olmakla taraftar olmaz kotu gunde herzaman yanındaydık link

• fenevlilere kendilerini hiç görmezler, sırf rakip diye başkasını kötülerler mk bu nasıl bir anlayış la :D

0|0
    0|0
  • dikkat çekme çabaları diğelim.

0|0
    0|0
  • Ahmet çakar zaten Bize tazminat ödemekten bıkmadı tazminat cezası veriyorlar daha öncede olmuştuı karaktersiz işte.

0|0
    0|0
  • ahmete çakacaklar ahmete

0|0
    0|0
  • Uyanık o direk şike var dememiştir yırtar olayı bilmiyorum ama dediyse bu sefer gider...

0|1
    0|0
  • ne cezasi alcak sen neyin kafasini yasiyorsun

0|0
    0|0
  • hüküm yemez paraya çevrilir.

0|0
    0|0
  • Arkandayız Ahmet Cakar :)

0|0
    1|3
  • Hayla böyle adamların lafına inanan var mı anca kendini gündemde tutmaya çalışsın.

0|0
    0|5

Kızlar Ne Diyor 3

• alsin gotu yerse fenere desin sike yapti biz ses cikarmiyoz diye herseyi diyolar ins guzel bir ceza alir da oyle salaksalak konusmasin kurban olsun galatasaraya...

1|1
    0|6
  • Sanırım değil kesin ceza alır bence bir süre ekranlardan men edilmeli

0|0
    0|0
  • O mal herifi kimse ciddiye almıyor ki zaten :D

Umarım alır moron.

0|0
    0|0
Yükleniyor...