Aşkınızın matematik yönü. :D

Arkadaşlar Kaç kişiyi sevdiniz ya da kaç kişiyle çıktınız aşk duygunuzun matematiksel hesabı nedir? hoşlandıklarınızla aşık olduklarınızı toplayınca çıktıklarınız çıkıyor mu? yani şaka şaka :D Kısaca kaç kişiyle çıktınız ya da sevdiniz. Benim cevabın HİÇ.

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Elde var sorular... Bu matematik bizi kandırıyor hocam...

1|0
    0|0
  • bazen hiç olmamış olması daha iyi be. :)

1|0
    0|0
  • 99999999999999999999999999999

1|0
    0|0
  • 2*30/360 karakök. :(

1|0
    0|0
  • 12 tane kız ile çıktım okulun basketbol takımındaydım hiç birisine aşık olmadım hatta sevmedim bile sadece takıldım sonucu olanı seveceğimi düşündüm o da aldattı.

1|0
    0|0
  • adam akıllı aşk yasıyacak İnsan evladı cıkmadı kı bide kalkıp hesap yapmaya calısdım sonuc bulamadım .

1|0
    0|0
  • 2buçuktan 3 diyebilirim

1|0
    0|0
  • çok var çıktığım tek gecelikler ama hepsinden bin pişmanım sevdiğim ve şuan ayrı olduğum kişi istiyorum ben herşeye onla tövbe dedim herşeyi onla sildim

0|0
    0|0
  • 5 kişiyle cıktım 1 tanesine aşık oldum oda 2 sene sürdü.Onada aşık olmazdımda farklıydı sanırım diğerlerine göre..

0|0
    0|0
  • İki tane sevdim bir tonda platoniğim oldu ;D

0|0
    0|0
  • Dogruyu söyliyelim çıktıklarımın sayısını bilmiyom 20yi geçmiştir ama hayatımda sadece 2 kızı sevdim biri olmadı terk etti şuanda aşkımla çok mutluyuz inşallah hep böyle oluruz.

0|0
    0|0
  • cok kısıyle cıkmadım ama cok kısıyı sevdfım :( toplam 2 ya da 3 kısyle cıktım :/

0|0
    0|0
  • ben tek kşiyi sevdm oda ızdırap geçti o yzden sevmek kelimesi çok saçma gelyo km nederse desin:D

0|0
    0|0
  • Şimdi platoniğim,çıktığım iki tane oldu ama onları saymıyorum biri 3 gün diğeri 1 hafta sürdü :)

0|0
    0|0
  • 1 Kişi ile çıktım 2 kişiyi çok sevdim

0|0
    0|0
  • ben dudakar ve dişlere takıldım:))

0|0
    0|0
  • hiç saymadım

0|0
    0|0
  • 2 platonik aşkım olmuştu.. :D şu anda 2 senelik bir konuştuğum hatun var çok seviyorum :D

0|0
    0|0
  • Profil fotoğrafından belli hiç olduğu içinde birikmiş dışarıya bırakacağın kişi şanslı.

0|0
    0|0
    • profil fotoğrafımı değiştirsem ben ben olmaktan çıkıp cici kız mı olacağım belki bana ait değil bu kanıya nereden varıyorsunuz bir insanı ne kadar acımasız ve rahat bir şekilde eleştiriyorsunuz şaşıyorum doğrusu aman sizin ağzınızdan çıksın da gerisinin önemi yok..

• Sadece 1kişi ile ciddi düşündüm

0|0
    0|0
  • " kaç kişiyle çıktınız " ! " kaç kişiyi sevdiniz "! dostum bu öyle tüketilecek bir şey değil insan 1 kişyi sever sayıyla skor peşinde değiliz ;)

1|0
    0|0
  • Hala beklemedeyim :D hic sevdimmi hayir

0|0
    0|0
  • Sayma fırsatım olmadı ama tek bir kişiydi aklımda kalan .

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hahaha guzel soruymus :D Cok sorulan bir soru ama sen süslemissin güzellestirmissin 5 yıldız verdim :DD 4 kisiyle cıktım yalnızca 1 kişiye ciddi anlamda aşık oldum o da zaten 4 sene sürdü.

1|0
    0|0
  • 5* :D dünden beri bu sorudan kacıyordm uzun diye yakalandım asklfjlasjfl

3 kişiyle cıktım sevmişim ama aşık olmamışım hic birine nalet olsun icimdeki odunluğa adfasfas

1|0
    0|0
  • çıktıklarım çok önemli değildi ama 2 kere aşık oldum birini 3 sene sevdim diğeriyle hala beraberim :)

0|0
    0|0
  • 1 kişiye aşık olmuştum. 2 senedir de sevdiğim birisi var ve beraberiz

1|0
    0|0
  • (assd+fgfg)²= x²+2xy+y² [3 kişi sanırım **3. kişi ile ciddiyim nazar değmesin darısı olmayanlara inşallah :))]

0|0
    0|0
  • 3 kısıyle cıktım ve son sevgılımı cok sevdım hala da sevıyorum hala da cıkıyoruz :D

0|0
    0|0
  • Sevdim ama daha çıkamadım

0|0
    0|0
  • Bir kere cıkıp sadece ona asık oldum

0|0
    0|0
  • 1 kişiyle sevgili oldum,hiçbirşey katmadı hayatıma yani 0 diyoruz buna...

1 x 0 = 0

0|0
    0|0
    • Bahceli hesabi gibi yaparsan kirggh bile bulursun. Sifirlar ise yaramaz deyip atarak basla elde kaldi 1 de. Sonra hunharca sayiyi arttir :)

Yükleniyor...