Benim yerimde siz olsanız ne yaparsınız?

Kız arkadaşımla ayrıldıktan bir süre sonra (daha önce bir süre ayrı kalıp barıştığımız çok oldu) yanına gidip kendimi affettirmek istedim. Mesajlarıma cevap vermiyordu zaten, onun en yakın kız arkadaşını aradım ve bana nişanlandığını söyledi. O dakikadan sonra 2 aydır hiç rahatsız etmedim huzuru bozulmasın diye. Hem mutlu oldum hem de buruk bir sevinç oldu. Ama sosyal medya hesabına bakıyorum bununla ilgili hiçbişey yok. Sizce artık rahatsız etmemem için söylenmiş bir yalan olabilir mi? Hala içimde bir ümit var, içimden bir ses git mücadele et derken, bir diğeri sakın onun huzurunu bozacak birşey yapma diyor. Lütfen geyiğe vurmadan düşüncenizi yazın ,sırf ona yakın olabilmek için işimi değiştirdim ve hiç bir şekilde unutamıyorum..

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Kışkırtmak için yalan söyletmiştir arkadaşına kızlar çok yapar böyle .Kuzenimde bana söylettirmisti git o salaga nişanlandigimi söyle demişti.Git konus işin aslını öğren

0|1
    0|0
    • Kıskandırmak için mi diyorsun? Öyle olsa bu zamana kadar bana ulaşması gerekmezmiydi bir şekilde? Kızgın da olsa cevaplaması mesajları mı? Aylar oldu hiç ses seda yok..

• Çamur gibi yapışacak ya da kurtulunması gereken biri değilim, nişan lafını duyduktan sonra tek bir mesaj dahi atmadım mutluluğuna gölge düşürmemek için.

Neyse daha öncesinde bizim şarkımızı mesaj olarka attıgımda iki defa dinledigini gördüm. Bu bana ümit vermişti hala bişeyler hissettiğine dair. Bu durumda çok kızıp tamamen kalbinden silmiş de olabilir, gurur ve inat yapıp bana yazmamış da olabilir bugüne kadar. İnşallah ikincisidir.

• ben her ihtimali dusunuyorumm soyluyorumm soyledgin gibide olabilir.Nisan olayini duyunca koseye cekkilecegini tahmin etmemistir belki.Senden ses seda cikmayinca oda gururunu dinlemis olabilir bu ihtimalde cok agr basiyor.

Kızlar Ne Diyor 5

• unutmalısın... ki artık durumu sen düşün nişanlanmıs ya da nısanlandıgını soyleyecek kadar takmıyor seni umurunda degılsın... gör artık ve peşini bırak onun senın ıcın daha saglıklı düşüne düşüne kafayı sıyırma modundasın

0|1
    0|0
    • Unutmak kolaya kaçmak değil mi? Ben zor olanı yapmak istiyorum ama onu kırmadan üzmeden. Bazı şeyleri yanlış anladı ve ben de kendimi açıklama konusunda pasif ve yavaş kaldım.Durduk yere böyle davranmadı yani.Ben de daha önceki ayrılıp barışmalarımıza güvenmişim. En kötüsü de beni o kadar seven fedakar bir insanın başkasını sevebileceği ihtimalini düşünemiyorum ve sanırım dedigin gibi kafayı sıyırma modundayım.

• Keşke robot olsaydık da "sevme" ya da "kabul et " gibi tuşlarımız olsaydı. Ya da hiç büyümeseydik..

• zamanla alısacaksın bu duruma kendıne gecmısını yuk etme...

• Neden yalan olsunki gerçekte olabilir. Ama şöyle bir durum var. Kız arkadaşından ayrıldın ve başkasıyla çıkmaya başladı kız arkadaşın. O sevgilisiyle ne kadar ilişki yaşamış? Hemen pat diye nişan olmaz. Aptalca. Ama yalanda olabilir.

0|1
    0|0
    • İnşallah yalandır...Başka bir cevabımda yazdıgım gibi bu beni dünyanın en mutlu insanı yapar. Bu hafta şansımı zorlayıp risk alıcam..Daha fazla bu belirsizlikle yaşayamam..

• Aaaaa :) Ya çok üzüldüm. :( :) Çok saf yüreklisin. :) Umarım herşey gönlünce olur. Hoşçakal. :)

• Yaşamadan bilemezsin ve umarım yaşamazsın

• bence nişanlı olup olmadıgını araştır eger öyle birşey varsa geri çekil rahatsız etme taki böyle birşey yoksa sırf seni uzak dursun die söylenen bir yalansa şansını bir dene ama gene aynı seyler olursa bilki artık senle olmak istemio

0|1
    0|0
    • İş için uzak bir şehre gidiyorum yakında, sırf unutabilmek için gitmeyi de istiyorum aslında, belki bunu bahane edip dünya gözüyle son kez görmeye geldim deyip gidebilirim yanına onun dışında ne oldugunu araştırmam öğrenmem imkansız..

• biraz daha zaman geçsin unutursun sonuçta nişan olayı gerçek de olsa yalan da olsa seni istemediğini gösteriyo uzaklaş

0|0
    0|0
  • bacanak neden kızın karşısına çıkıp gerceği öğrenmedin ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• dostum büyük ihtimalle peşini bırakman için yalan söylenmiş ama zaten bırak abi. bitmişse koy noktayı yeni birlikteliğe yol aç. eskiye dönersen habire o yaşantı çekilmez.

0|0
    0|0
    • İnşallah dediğin gibidir yalan olması beni dünyanın en mutlu insanı yapar.

• bende aynıydım zamanında ama atlatırsın eğer olmaz ise. zor durum ama şunu unutma dostum. hayır da şer de Allah'tandır. Buda bir sınavdır sonuçta. Hakkında hayırlısı olsun

• Çok saol hocam, doğru diyosun herşey kader. Bugün hiç hesapta yokken (ve benim isteğim dışında) ekiple beraber beni onun şirketine götüren ve sadece bir üst katına kadar yaklaştıran da kaderdi. O kadar yakın olup aynı zamanda o kadar uzak olmanın başka bir açıklaması yok.

• kızı takip et. konuştugu birileri varmı, parmağında yüzük var mıona mutlaka bak. ama bana kalırsan kız istemiyosa hiç çabalama kardeşim kuş yuvadan uçmuş artık

0|0
    0|0
    • Ayrı şehirlerdeyiz farketmeden takip etme şansım yok,öyle gizli saklı bişey de yapmam zaten. Birilerine nişanlımı diye sorabilirim ama aile içinde bir nişan yapmış olabilir iş arkadaşlarına sorup da onu zor durumda bırakmak istemem. Elim kolum bağlı durumda anlayacağın nişanlımı değil mi onu bile öğrenemiyorum sırf bişey olurda mutlulugu bozulur diye

• Hocam bu yaşımda bir diz bulsam uzanıp ağlayacak haldeyim. Ah unutmak..Zamanında beğenmediğimiz o şarkı sözleri bile anlamlı geliyor şimdi. "Unutmak kolay olsa çoktan unuturdum,boşvermek kolay olsa kendimi avuturdum"

• herşey senin elinde. yapacağın ilk şey şu gözünü kör eden gözlüğü çıkar

Yükleniyor...