Spor sonrası yorgunluk...

Spordan geldim yaklasik iki saat agir bir cardio yaptim ve her yerim ağrıyor bir saat sonra yemek yiyeceğim. Yemekten sonrada 5-6 tane bebe bisküvisi yiyip süt icecegim kas kaybı olmasin protein alayim diye.. diyecegim o ki kendimi çok halsiz ve bitki hissediyorum siz spordan sonra nasil enerjinizi geri kazanıyorsunuz, bal yesem 1-2 çay kaşığı fayda eder mi?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1.si bebe bisküvisi yemeni tavsiye etmem karbonhidrat oranı yüksektir tahminim onun yerine tavuk ürünü yemelisin

2.si 2 saat cardio nedir yahu merak ettim hangi hoca size 2 saat kardiyo yazmış neler yapıyorsunuz o kadar

0|0
    0|0
    • Tavuk yiyorum zaten normalde olsa yemem bebe biskuvisini ancak yemek olarak sebze yiyecegim icin bu aksam, proteini sut ve bisküviden alayim dedim.1-2 saat cardio dedigim lafin gelisi fitness de sen ona.. kosu bandidir bisiklettir ziplamadir diz cekmedir bacak hareketleridir hepsi toplamda yani 2 saat yapti.

• Evet mükemmel bir tadi var :) spordan sonra protein ihtiyacını karşılayacak hiç bir şey yoksa sütle beraber 4-5 tane yenebilir bence.

• ben yemem daha iyi karbonhidrat alacağıma protein almam daha iyi ama tercih sizin :)

Erkekler Ne Diyor 8

• öncelikle bebe büskivisi ve sütle kas kaybının önüne geçemezsin. antreman sonrası kas kaybını önlemek için sana kana hemen karışacak besinler lazım. sütte zaten casein proteini var ve casein vücutta en geç sentezlenen protein çeşididir. anreman sonrası için tavuk, yumurta felan öneririm.

2. olarak bal sakın yeme. okadar cardio yapmışsın emeğine yazık olur. bal şekerden başka bişey değil. enerjini toplamak istiyorsan kompleks karbonhidrat tüket. (bulgur, makarna, pilav vs.)

bol bolda dinlen.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim, zaten tavuk yiyemediğim için tek seferlik 5-6 tane yedim kahvaltıda yumurtayla beraber bir kaç tane yiyorum gerçekten enerji veriyor ama genelde dengeli yemeye dikkat ediyorum.

• 2 saat kardio yaparsan sen istemesende kaslarından gider güzelimmm,

Ben sana yarım saat tek kardio yaptırayım bakalım nasıl telef oluyorsun?

0|0
    0|0
    • Beast Cardio

• gayet yararlı gözüküyor, yerim arada bir. teşekkürler..

• ye tabi...afiyet olsun

• Her antreman sonrası içtiğim POWERADE , tavsiye ederim enerjinizi yerine getiriyor ; her hangi bir zararı yok ( katkı madddesi)

0|0
    0|0
  • belli bir saatten sonra yapılan cardio kalbe yüklenir. max 1 saat cardio yapın bence ve spordan hemen sonra üstünü değiştirmeden bir muz ya da yeşil elma ye.

0|0
    0|0
  • bisküvi falan yeme protein istiyorsan yumurta ye tavuk ye süt iç lor peyniri ye kuruyemiş ye bebe bisküvisi bitkisel olduğu için kana geç karışır ben enerji kazanmak taze sıkılmış meyve suyu içiyorum

0|0
    0|0
  • seninkide bişeymi ya ben 2tane üst üste futbol maçı yönetim 180 dakika

0|0
    0|0
    • o size göre yorgunluksa bu da bize göre yorgunluk seninki de bir şey mi demenin mantığı yok.

• şaka yaptık ya niye bağırıyosun :))

• Bitkin hissetmek istemiyorsan, sabah sağlam bir kahvaltı yağacaksın.

0|0
    0|0
  • burn iç enerji için ve su kaybı için powareide içmelisin protein içinde tavuk göğüsü yemelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 saat cardio çok fazla sana 1 saat yeter ayrıca enerji alman için makarna,pilav gibi besinler tüketmelisin ama fazla olmayacak bir de kepekli olsunlar yağ koyma

0|0
    0|0
  • Spordan önce yemeğini ne zaman yiyosun? Duş alıp yatmak bu durumda en iyi çözüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...