Android telefonlardaki günlük cardio veya egzersiz programları

Android telefonlardaki günlük cardio veya egzersiz programları işe yarıyor mu? İndirdim bugün başlayacağım kalça basen bacak karın vs çalışacagım. Ve hergün 500 ip atlama

160 boy 65.5 kilo yaza kadar basenim küçülürmü

100 cm ve 95-90 cm olsun istiyorum

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ya arkadaşım kardiyo ne ki zaten? Bisiklet sürme, yürüyüş yapma, koşma vs.vs. bu tür şeyler yardım almadanda yaparsın. Bunları yapacak durumun yoksa çık apartmana merdivenleri in çık her sabah kahvaltıdan önce yarım saat yap değişimi göreceksin. karbonhidratları yakmaman için yemek yemeden önce başla 1 aya vücut şekile girer

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ıp atlamayı kesme aksam yemegnı cok azaındr mumkunse yeme bde masturbasyon yapıosan devam et cıddyım

1|0
    0|0
  • İnsallah yardimci olur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Squat var mi bilmiyorum programda ama squat ve deadliftte yap. Faydasını görürsün.

1|0
    0|0
    • Var'da o kas yapmaz mı

• Sagol,bende bu ay bu programdaki hareketleri yapacağım martta yürüyüş nisanda koşu yapacagım. Ve 1 hafta sonra atlama ipi alacagım +500 atlıycam. Ve hafta sonları kulube gidecegim kick boks'a yeniden başlayacağım. Yaza kadar incelirim inşallah

• Beslenmene de dikkat edersen fayda eder diye düşünüyorum.

• Evet o zamana daha çok var ama sadece sporla olacak iş değil diyette yapman gerekir

0|0
    0|0
Yükleniyor...