Bu beşiktaşlilar neden böle?

Forumdakiler bize yani fenere yakın genelde gs düşmanları gibi bzm mahallede var bir arki oa tam gs ci bize sallıyıp duruyo bu Beşiktaşlıları çözemedim bak biz olmazsak bjk olsun deriz Gsde biz olmazsak bjk olsun der ama bjk afedersinizde bişey gibi bir tarafı GS bir tarafı FB ne la bu? Oynamayın biyerde durun bu forumdakiler bize yalak çekiyo mahalleekide gsye?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşıları anlamak güç gerçekten 3 sene önceki Fenerbahçe düşmanlığını ve antipatikliğini şimdi bize çevirmiş durumdalar.

0|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Beşiktaş'lılar Kimseye yalakalık çekmez ! Eğer çekiyorsa Beşiktaş'lı değildir ! Galatasaray'dan Nefret ederim Fenerbahçe'yi de sevmem . Şampiyonluk konusuna gelince Biz olmazsak (Bursa Düşmanımız) Bursa dahil bütün anadolu takımları olsun isteriz . ÇÜNKÜ BİZ HALKIN TAKIMIYIZ !

0|1
    0|2
  • Bende diyorum ki bu gizliler neden böyle işkembeden sallıyolar hangi takımdan oldukları belli değil,şu an gizli soran fenerli mi gs li mi acaba ? :)

0|1
    0|1
  • Beşiktaş bize yalakalık değil de Fenerbahçe'ye çok güzel yapıyor bence boşuna fbjk kelimesi çıkmıyor fotoğrafları bile var

0|1
    0|0
  • bütün BJK'liler feneri mi desteklesin yanii? bazıları gs yi bazıları feneri destekliyor olamaz mı. bu fenerliler kadar bencil insanlar görmedim valla

0|1
    0|1
    • Ben diyorumki ortalık o... gibi olmuş bjk bek biz GS yi kale alırız BJK olsun deriz aynı şekilde GS lilere FB yi kale alır BJK olsun der ama bjk nolduğu belli değil sadece kendilerini desteklesinler bence her beşiktaşlıda var GS ya da FB sempatisi .)

• GS ile fb ezeli rakip oldukları için birbirni desteklemez beşktaşı destekler ama bjk öyle değil. ikisini de sevmez veya birini sever onu destekler. fb ezeli rakibi olsaydıı GS olsun derdi. GS olsaydı fb olsun derdi vs.. ama ben GS'li olarakk GS şampiyon olmazsa Trabzonspor olsun derim. bjk demem

• ruh hallerine bakmak gerek

0|1
    0|0
  • sizde trabzonlularla kankisiniz

0|1
    0|1
    • Biim en büyük üşmanımız GS sonra son zamanlarda TS gelir neyin kafaı bu?

Erkekler Ne Diyor 9

• İyide gayet doğal birşey bu Beşiktaş'lıların bazıları kendi takımı dışında Fenerbahçe veya Galatasaray'a daha yakın olabilir. Seninde söylediğin gibi Galatasaray, Fenerbahçe rekabetinden dolayı nasıl Galatasaraylıar veya Fenerliler Beşiktaş'ı kendilerine yakın hissediyorsa bu da aynı durum bazılarımız Galatasaray'a bazılarımız Fenerbahçe'ye yakınız. Doğrusu Beşiktaş olmazsa kim olursa olsun şeyimde olmaz denmesidir ama bu şekilde düşünenlerede saygı duymak lazım. Aslında bir kaç yıla kadar Beşiktaş'lılar Fenerbahçe'ye gıcıktı ama Galatasaray'lılarla son yıllarda yaşananlar ve açtıkları pankart dolayısıyla Galatasaray'a gıcık olmaya başlayanlar çoğaldı.

1|1
    0|1
    • Mantıklı yazmışsın ama FB ve GS belli kesinlikle birbirleri değil BJK yide sevmeyizde GS olcana BJK olun diyoruz çünkü bizim rakibimiz GS BJK yi rakip olarak rekebet unsuru olarak görmediğimizden :)

• Görmeyin çokta skimizde alın her sene siz şampiyon olun*.

• dostum turkıyede futbol yok cunku gecen sene gs kadıkoye geldınde bizim bır grup taraftarımız drogbaya ebouye ırkcılık yaptı mactan sonra ise gs li bir taraftar fenerbahceli bir taraftarı oldurdu sporda siddete hayır tum turkıye icin el ele.

1|3
    0|0
  • fb ile gsnin bir farkı yokki o yüzden hiçbir zaman anlayamazsınız...Beşiktaş şampiyon olmuş olmamış ne fark eder onun varlığı bize yetiyor...yaşattığı 8-0 lık acıda bizimdir ama yinede eğilmez başımız giyeriz formamızı takarız atkımızı...

0|0
    0|1
  • FBJK Şike kardeşliği...

0|1
    1|1
    • gs nin ankaragücüne attığı 8 golle şampiyon oldugnuzda sen eminim babanın tşlarındaydın o yüzden bilmezssin vve bilmediğini şeyler hakkında konuşma kamil abi

• o sezon, son maçlardan önceki tabloya bakalım:

Galatasaray’ın attığı 66, yediği 21, averajı 45...

Beşiktaş’ın attığı 65, yediği 22, averajı ise 43...

Galatasaray’ın hem 2 gol artı averajı, hem de gol fazlası avantajı vardı.

son maçlarda, Galatasaray ankaragücü’ne 2 fark yapsa, Beşiktaş’ın Gençlerbirliği’ne 5 fark yapması gerekiyordu.

yani averaja ihtiyacı olan Beşiktaş’tı.

Ama oyle bir ortam yaratilmaya calisildi ki yillarca sanki Galatasaray’in sampiyon olmasi icin Ankaragucu’nu 0-8 ye

• Senin gibi beyinsizler inanır o masallara...

• siz kimsiniz de size yalaklık yapcaz ? ben Beşiktaşlıyım. galatasaraydan nefret ederim kabul. ama feneri de sevmem. benim takımım sampiyon olmadıktan sonra kim olursa olsun farketmez..

0|0
    0|2
    • İşte buradaki çoğuda öyle mahalledekide her halinden gs sempatisi oluğu belli

• demek ki neymis mahallendeki arkadasın görüslerini tüm Beşiktaş taraftarlarına m?l etmemek lazımmıs.. Yok tarafınızı belli edin gs mi fb mi ? bizim yolumuz belli alayına isyan inadına BEŞİKTAŞ ! tamam mı güzel arkadasım.. :))

• Galatasaylıyım ve söylüyorum en delikanlı taraftar beşiktaşda yanlış düşünüyosun.

0|1
    0|1
  • fbjk şike kardesliğine devam etsin

0|0
    0|1
    • ulen gsnin yemdiği kalmadı ama eskiden olunca şike olmuyor dimi 1991-1992 sensi şampiyon averajla belli oluyor son hafta bjk3 gençleribrliği1 gs 8 ankaragücü 0 buda şike değil dimi

• dünyada 8-0 biten bir dolu maç var onkar nasıl şike değilse buda değildir hadi bana inanmıyorsun belgen kanıtın ses kaydın varmı? Varsa gel öyle konusalım yoksa işkembeden uydurmayalım tertemiz bir kulüp olan Galatasaraya çamur atmayın

• delikanlı olsan gizlenmessin nokta !

0|0
    0|1
  • gsnin de fbnin dibine kadar

bahçelerde börülce oynar gelin görümce nasıl k..maz bu p...nis fener g...tü görünce :)

en iyi cevap sana

0|3
    0|1
    • Bnm sölediklerim gerkeçkelr :)

• Ulan Sef reis Aleni azmı kovaladı beşiktaşa aşa hala ne konuşuyosunuz :) çarşıymış de get Ua bile a kaymadı size :)

• uymadı havasına gel otur kafasına :)

Yükleniyor...