3 büyükler neden birbirine düşman arkadaşlar

türkiyede 3 büyük takımımız var beşiktaş,galatasaray,fenerbahçe ve taraftar grubları çarşı,ua,gfb bunlardan en büyüğü çarşı olsa gerek her neyse neden birbirine düşman bu takımlar ?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim kimseye düşmanlığımız yok ama kendileri tuttukları takımı Galatasaray gibi bir dünya markasıyla karşılaştırdığı için bizde sert cevaplar verebiliyoruz Türkiyede bir takımın Galatasaray´la karşılaştırılması için Avrupada Galatasaray gibi 2 tane kupa alması gerekir hadi onuda geçtim Türkiyedede kazanılan her kupada Galatasaray rakiplerinden önde.

1|2
    1|2
    • hımm onada baktım 2000 yılında aldıgınız kupadan bahsediyo olsan gerek 14 sene olmuş eskimesi lazım kardeşim :D

• Besiktas 2009 da fener 2010 da şampiyon olmus en son bunlar daha yeni kardeşim siz uefa kupasini aldiginizda dünya liglerinden dedeler oynuyodu sanirim simdi messili robbenli aquoro cr7 li bir ligde alin kupayi diyorum bu yani cok fazla atar yaptin küçük bir soru sordum tarafsız oldugum halde bildiklerimizde var bu yani

• Biz CL deyiz uefada olsak zaten en büyük favori biz olucaz ne anlatıyon sen? 10 senede bir şansa şampiyon olan takımın aı beşiktaşmıydı? Eskimiş meskimiş ne ekicek alınan kupa alınmıştır sayıkların CL de mevcut uefa olsa GS yine çok büyük ihtimal en az bir finali görürü

Kızlar Ne Diyor 6

• çünkü biz Galatasaraylılar kaliteli taraftarlarızz diğer taraftarların çirkeflikleri hoşumuza gitmedigi için sevmiyoruz

0|1
    0|1
  • fenerimi kıskanıyorlar çünkü <3

0|2
    1|1
  • Bu hayatta rekabet kavramı var futbolda olması da gayet doğal değil mi

0|0
    0|0
  • En büyüğü ultrAslan

Bunların tarihi geçmişe dayanır 1911li yıllara kadar gider düşmanlığın hikayesi

0|0
    0|0
  • en büyük mü bilmem ama en güzel gösteriler yapan taraftar grubu çarşı bence :)

0|0
    0|1
    • doğrudur bende oyle okudum tarafsızım kimin ne oldugunu bilmiyorum

• eksi veren niye eksi veriyoki çarşı grubunu herkes sever normalde galatasaraylılar fenerliler bile seviyo die biliyodum demek sevmeyende varmış :/

• ya 3 büyükler birbirine düşman çarşıyı seviyo olabilirler bazıları ama bu takımlar bir araya geldigi zaman kıyamet kopuyo

• yillarin Rekabetti var En buyuk cimbom bu arada .d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bunlardan en büyüğü çarşı derken benide güldürdün :) ünyanın her yerinde var bu üşmanlık değilde rekabet v birbirlerini kızdırma urumları..

0|0
    0|0
    • kendi kendilerine gelin damat olayı olmuş bu :D

• Dünyada en büyük taraftar oluşumu ultraslandır. Yaz bakalım nete ünyanın en büyük taraftar oluşumu diye kim çıkıcak? Bm halkımız tezeharüatla taraftarlığı karıştırıyo..

• yazdım çarşı vikipedi ve ua vikipedi çıkıyo

• Ben fenerli olarak beşiktaş taraftarını seviyorum düşman değilim ama galatasaray ve trabzonsporu sevmiyorum. sebebi ise 3 temmuz sözde şike sürecinde suçlumuyuz suçsuzmuyuz belli değilken fransız platiniye şikayet etmeleri. kendileri ligin en kirli takımları olmasına rağmen fenerbahçeye kirli demeleri vs vs

1|0
    1|1
    • dostum sen seviyosun sadece ama 3 ü birbirini sevmiyo tafatarlar bir araya geldigi zaman kıyamet kopuyo haberlerde görüyoruz ki fenerbahçenin şike yaptıgınıda kanıtladılar sanırım

• kiminle yaptığını kanıtlayamadılar tek başına yapmış:))

• sike yaptiklari mahkeme karariyla dogrulanmis takimin taraflarlari gelipte bla bla sike degilmi diey sorarsa tabi dusmanlik olur.once kendi bokunuza bakin.suc ustu yakalanmis ve uste cikmaya calisan kadinlar giibe boyle seyler yazarsa nerden dostluk olsun

0|1
    0|1
    • Banami diyosun bunu ben taraf tutmuyorum diyorum ama bu soruda 3 buyuklerin neden dusman oldugunun cevabını aldim

• yok sana degil.onlar kendilerini biliyor.tam gerekli adamsin.tarafsiz olarak sonucu yazarsin.

• Eywallah kardeşim anlayisli tarafsiz oldugumu anlayan biri cikti surda sukur :)

• dünyanın her yerinde bu böyledir aynı şehrin takımları hatta komşu şehrin takımlarıda böyledir. manchester city united düşmandır. liverpool everton düşmandır fb gs bjk düşmandır. atletico madrid real madrid düşmandır. espanyol barcelona . adanaspor adana demirspor mersin idman yurdu tarsus idman yurdu bunlar hep düşmandır

0|1
    0|0
  • en büyük Galatasaray bunu kabul edemiyorlar o yüzden düşmanlar kupalar şampiyonluklar bunu gösteriyor bunu kabul edip herkes haddine göre taraftarlık yapsa sorun kalmıcak

en büyük çarsı diyerek güldürdün beni şakacı :)

0|1
    0|1
    • taraf tutmayı sevmem ama anladıgım kadarıyla herkez kendini savunuyor en büyük çarşı oldugunu ben soylemıyorum anlamamda tvler haberler dünya herkez bunu soyluyor

• Besiktasli olsam neden besiktasliyim demiyeyim kardes ozgur bir ulkedeyiz tarafsizim die bastan soledim siz atar yapıyorsunuz yarasi olan gocunur benlik bir is yok hadi hayırlı geceler

• Aynen yarası olan gocunur GS kupası eskidi eskidi yaw he he :)

• rekabetten dolayı. ortada 80 milyon tl lik pasta var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...