Vücut geliştirmeyle ilgili kımeytli bilgi/öneri' leriniz nelerdir?

Vücut geliştirmeye başladım, Şu an 1.86 boy 70 kiloyum, kardeş vücut geliştirmede şunu yaparsan iyi olur, arkadaşım şunu yapma sakın!, böyle yaparsan şöyle olur, şöyle yaparsan böyle olur diyebilceğiniz kıymetli bilgilerinize ihtiyacım var. Teşekkür ederim herkese.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• kas nasıl oluşur ? vitamin nedir ? mineral nedir ? yağ kasa dönüşür mü ? küçük ve buyuk kas grupları ? kasın gelişimi ve yanması ? protein nedir ? karbonhidrat nedir ? anabolik ve ergojenik takviyeler nelerdir ihtiyaç varmıdır? bu tur ürünlerin uzun vadede vucuda verdikleri zararlar nelerdir. vs gibi konularda vakit buldukca detaylı bilgi edinmek için bol bol okumalı arastırmalar yapmalısın. spor yapmak bu hayatta yapılacak en güzel şeydir. basarılar ve kolaylıklar dilerim.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Öncelikle amacın önemli mesela yağlıysan kesinlikle cardio yap un-şeker-yağdan kesinlikle uzak dur iyi bir diyet programı al ama kas yapmak istiyorsan da hocanın dediklerine göre sıkı bir şekilde çalış ve kilo alman gerekiyorsa da sağlıklı bir şekilde almaya bak

0|0
    0|0
    • sabah artık çay yerine süt içiyorum :) şeker yerinede bal atıyorum oh miss :) yumurtayı yağda yemek yerine haşlıyorum mesela :) salata domatesi falan şehir merkezinden değil tee gidip köyden alıp geliyorum organik diye :) çok yararı oluyor hem sağlığa hem vücuda dün başladım spor salonuna eğlenceliydi :))

• Çok iyi o zaman:)

• bence sakın kas yapmaa :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Protein tozu vs kullanma sakın.Protein tozu yerine antremandan sonra protein ağırlıklı yemek ye.Oradaki neredeyse herkes kullanıyordur ve verecekleri yemek programında da yumurtayı abartabilirler bu ilerde kalp problemlerine sebep olur.Onun dışında antremanları düzenli yapman lazım.Kaçırmamaya çalış

0|0
    0|1
    • Kimyasala karşıyım her zaman. Doktorun vediği hapları bile kullanmıyorum reçeteye bakıyorum ona göre bitkisel çay alıyorum veya o tarz şeyler. Şu an tek sıkıntım biraz hacim genişletmek. Bide bıkarım diye korkuyorum kendimi motive etmem lazım. Ayrıca çok teşekkür edrim. :))

• Ne demek :) en güzeli zaten doğal yollar.Bir arkadaşın varsa onla gitmen daha güzel olur aslında devamlılık için.

• 4 gün çalış 3 gün dinlen yeter

0|0
    1|1
  • süpersetler yap.patlayıcı gücü artır.kas büyümesini artıran yiyecekler ye.seks yaşamını devam ettir.testesteronu arttır.

0|0
    1|0
Yükleniyor...