Vücut geliştirme sırtta hiç ağrı yok

sırt çalıştığım gün hiç ağrı olmuyor. sıra çekiş pulldown vs yapıyorum ama o gün ya da ertesi gün hiç ağrı hissetmiyorum. sırta çekerken bir duruş taktiğimi var acaba diyorum kendi kendime

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Agirliklari arttir.

Hareketi duzgun yap konsantre ol.

0|1
    0|0
    • peki sırt günü göğüse çekiş var. o göğüs grubunumu çalıştırıyor eğer öyleyse neden sırt gününde ?

• beslenmenin önemini biliyorum evet. amacım fit olmak ama birazda kaslı olmak öyle böyle yani. biraz göbek var o yüzden cardio olayı kafamı karıştırıyor. yapmadığım için ama artık spor sonrası dediğin gibi yapacağım. teşekkür ediyorum gerçekten

• Rica ederim.

Gobek varsa tek care cardio ya idman sonrasi yap ya da haftada bir iki gunu ona ayir.

Kolay gelsin.

Kızlar Ne Diyor 1

• O ağrılar ilk başladığın zamanlar olur yani ham olduğun zamanlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• üstüne karı oturt.bir de öyle çek sırtına.daha zevkli olur, aslan parçası!

0|0
    0|1
  • son 1 haftadır evde mekik şınav yapıyorum sırtmın tam ortasında acayip bir ağrı var anlamadım bende

0|0
    0|1
    • mekik omurilik için zararlı da ondan.tam mekik çektin değil mi.omurganı zedelemişsin.

• ya aslında ayaklarımı havaya kaldırıyorum böle öyle yapıyorum daha faydalı demişlerdi ama mekik aletim var böle oturuyorsun o seni hafifçe kaldırıyor yatıp kalkarken ama onu kullanmadım son zamanlarda onu kullanmam lazım herhalde saol arkdaşım bilgi için

Yükleniyor...