Erkekler size soruyorum, neden?

Sürekli çıkıp duran sütyen askınız yok banyo yaptıktan sonra saçlarınızla uğraşma derdiniz yok azıcık bile kısa bir şey giydiğinizde sizi taciz eden yok regl sancısı çektiğiniz yok karnınızda 9 ay taşıdığınız bir bebek yok korumaya çalıştığınız bir zarınızda yok eve erken gelme diye bir derdiniz yok şu kızların çektiği binlerce şeyi çektiğiniz yok şu dünyada yapmanız gereken tek şey ADAM olmak onuda yapamıyorsunuz NEDEN?¿

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesi bir yaradılış sebebi vardır. Bayanlar doğurgandır ve gögüsler seks malzemesi değildir!

Erkeklerde saçlarını yıkıyor ve gerekli bakımı yapıyor.

Taciz edilmek için azıcık kısa açık saçık giyinme mk kapan ki millet bakmasın kendini kıçını başını elletmeye meraklı olduğun için açık giyinirsin ya da milletin gözüne s*kine meze olmak içindir!

Bayanlar doğurgan oldukları için regl olduklarında yumurtalıkları çatlamaya başlar onun sancısı o yüzdendir ve bayanlara has bir durumdur.

Annelik iç güdüsünü duygusunu hiç bir erkek yaşayamaz bayanların çok yoğun duyguları vardır ki o yüzden bebek doğurmak onlara özeldir.

Seks düşkünüysen zarını koruma kendinde yırtabilirsin sonra istediğin gibi işini görürsün.

Erkeklerinde eve erken gelme gibi bir derdi var bu aileyle alakalı birşeydir nefsi geniş olan kimseler kızı gelmese de birşey demez.

Herkesin karakteri vardır adamlığı kimseden sorgulayamazsın. Buradaki kimse senin Reglini saçını yıkanmanı vajinanı zarını doğurganlığını memelerini südyenini sorgulamadığına göre sende kimseyi sorgulayamazsın. Sevgilin varsa ya da evleneceksen o kişiyi sorgulayabilirsin.

0|3
    0|0
    • bende katılıyorum , dişi köpek kuyruk sağlamazsa erkek köpek hiç birşey yapmaz , yan gözle bile bakmaz ,

• Hayat burudur yani. Erkeklerin askerliği var ev geçindirmesi var her dk bayanın dırdırını dinlemesi var bunları yapmak kolay değil.

Erkekler Ne Diyor 16

• sen gel ademe yasak elmayı yedir cennetten attır sonra vay efendim şu derdim var bu derdim var yok yea:)

kişilik meselesi adam olmak veya olmamak ve aynı şey her iki cinsiyet içinde geçerli fiziksel avantaj ya da dezavantajlarla belirlenecek bir şey değil bence

0|0
    0|0
  • Sanırım "adam" gibi birini bulsaydın bu mesajı yazmayacaktın. Adam çok piyasada sizde bulmayı öğrenin.

0|1
    0|0
  • Biraz yaratici olun,hep kopyala yapistir olmaz.

3|0
    0|0
  • Asıl kadın olmak kolay ve güzeldir ... Hayatın bütün yükü üstümüzde .

0|2
    0|0
  • Sürekli çıkan sütyen atkısı var mı? yok yok

taciz edilme var mı? yok yok

regl sancısı var mı? yok yok

ne duruyosun adam olsana.

0|0
    0|0
  • unutma ki erkekleride yoldan çıkaran varlıklar kızlar. erkeklerde kendi kendilerine o şekilde olmak istemezler. siz yoldan çıkarmayın onlarda adam kalsınlar.

1|0
    0|0
  • genel konuşmayalım Lütfen... sizinde sünnet derdiniz yok , askerlik derdiniz yok , eve ekmek getirmek zorunda değilsiniz, beyaz eşya -mobilya-altın erkeğe ait ,kız istemye giderken ordaki süreç doğum sancılarına bedel .. Daha sayayım yanii..

0|1
    0|0
    • Tamam da siz bunları askerlik sünnet kız istemw gibi sadece bir kere yapıyorsunuz biz hayatımızın sonuna kadar yapmak zorundayız ki yapıyoruzda

• inan bütün erkekler aynı değil , işte bunu size anlatabilsek.. sizinde kişiliğiniz çok önemli

• Kız sünneti diye birşey de var bir kereliğine sende sünnet olabilirsin o zaman neymiş görür anlarsın :D

• adam oluyozda ne oluyor yine üzülen taraf biz oluyoz

0|0
    0|0
  • nerden bılıosun adam olmadığımızı sen adam olmayanlara denk gelmıssın

0|1
    0|0
  • adam gibi adam oluyorumda noluyorki millet kafa buluyor benimle :( özelliklede hemcinsleriniz

0|0
    0|0
  • Sünnetçinin eve girdiği anki o korkuyu siz yaşamıcaksınız daha ne

0|0
    0|0
  • hey ! insanoğlu her şeyin en kolayını ister, daha kolayı varken neden kendimi yorayım ki ?

0|0
    0|0
  • işte anne egitimi şart

0|0
    0|0
  • faceden laf bulup sormasan keske

0|0
    0|0
  • oooo baya kızdırmışlar seni

0|0
    0|0
  • Bir laf vardir. Dunya kadar malim olacagina findik kadar a.im olsun diye. O findik kadar sey ile istedikten sonra zaten dunyalari aliyorsunuz hala bide bidi bidi konusuyorsun.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• soru güzel bir soru,tartışılması gereken bir konu ama üslup sert olmamış mı? :)

0|0
    0|1
    • Hak ediyorlar ama

• sende haklısın :) ama yumuşak üslup her zaman daha çok işe yarar ;)

• çok doğru valla katılıyorum

0|0
    0|2
  • 5 çakıp yorumlara bakim hemen :)

0|0
    0|0
  • çok güzel bir soru olmuş.bayan oldugum halde tebrik etmek istedim :)

0|0
    0|1
  • okan bayulgenın yazısı o.nejat işlerın depğil.

0|0
    0|0
  • nejat işlerin yazısını almış kopyala yapıştır yapmışsın.

neden kendi duygularını yazmayı tercih etmiyorsunda kişiliğini konuşturmuyorsun ?

0|0
    1|1
    • Bu yazının ona ait olduğunu bilen biliyor zaten sinirliydim duygularımda hemen hemen aynı bende böyle yaptım yargılamak sana düşmez!

• Ayrıca tıpatıp aynısı değil bazı yerler benzer

• bikere o nejat işlerin değil okan bayülgenin yazısı ona kızıyon ama ilk başta kendi cahilliğine bakmalısın

Yükleniyor...