Hiç büyük konuşupta - asla olmaz deyipte, başınıza o konustugunuz şey geldiği oldu mu ve yaptınız mı ?:D

genellıkle hayatınızda ben bunu yapmam , bunla çıkmam, bununla konusmam, hele bunu hiç yapmam dediğiniz şeyler olmuştur, ve bu olmaz dediğiniz şeyler gercekleştı mı buyuk konustugunuz şeyleri yaptınız mı :)

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• ben asla tülüylü ve kısa bbir erkekle sevgili olmam demiştim internetten biriyle tanısmıstım . çok iyi çok kibar ve anlayışlıydı boyuda 165 demişti benim de boyum 173 umursamamıstım ama aradan 6 ay gecti sevgili olmustuk hava alanına gitmiştim akşam onu karsılamaya yanıma gelmişti antalyaya bir baktım 153 155 boylarında ufak fare gibi birisi :D annem cok dalga geçti öyle oldugu halde konusmayı kesmedm sonra baglantı koptu :D

0|1
    0|0
    • :DDD harbıden cok şaşırdım :D demekki kısa boylu erkekler de cekıcı olabılıyor :)

Kızlar Ne Diyor 11

• asla dolandırılmam satıcılara kanmam derdim. az daha dolandırılıcaktım. neyseki ucuz yırttım

0|1
    0|0
  • hep büyük konuşurum başım derde girer :)

0|1
    0|0
  • ankaraya öldürseniz gitmem demiştim .

ankaradayım.

birlikte asla oturmam demiştim kaynanmille

oturacam .ama şikayetçi değilim asla :)

önemli olan mutlu olmak

0|1
    0|0
  • Onunla arkadaş bile olmam asla diyodum şimdi ona aşığım hemde çok fazla berbat bir şey sakın yapmayın

0|1
    0|0
  • Asla yapmam dediğim birşey yok hayatta

0|1
    0|0
  • Asla sen beni bırakmadıkta terketmeyeceğim demiştim :/ Terkettim.

0|1
    0|0
  • Şarışın erkeklerle sevgili asla olmam demiştim tüm sevgililerim sarışındı.

0|1
    0|0
  • Oluyor bu aralar.

0|1
    0|0
  • oldu evet sanaldan sevgili yapmam demiştim en uzun ilişkim sanaldan oldu

0|1
    0|0
  • evli biriyle birliktelik asla demiştim..çok büyük konuşmuşum..çok..

0|1
    0|0
  • asla önceden ilişkisi olan birini sevmem dedim ama pis aşık oldum :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ne zaman büyük konuşsam hemen başıma gelir o yüzden büyük konuşmuyorum artık

0|1
    0|0
Yükleniyor...