Son gun hangi trasferler gerçekleşır?

Galatasaray (Veysel Sari, Jimmy Durmaz/Erkan Zengin)

Fenerbahce (Demba ba, Nobre, Niasse)

Besiktas (Farfan Ronaldinho)

Trabzonspor (Diouf, Cisse, Maxi Lopez)

Sizce bu transferlerden hangileri gerçekleşır ama gerçekten gerçeklerşebılırse?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçede yazan niasse akhisardaki mi ?

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Veysel transferi bitti diye biliyorum ..

Erkan Zengin transferi çok zor , Es es mümkün değil vermez .. Adam mükemmel top oynuyor ..

Jimmy konusunda tereddütlerim var , çok kıvrak hızlı bir oyuncu ama teknik olarak fazla eksiği var ..

Dediğim gibi Veysel bitti , Erkan çok zor olursa süper olur .

0|1
    0|0
  • Veysel Sarı'nın geleceği belliydi iyi ki de aldık hem bize yarayacak hem de Tarık Çamdal kendi mevkiisinde oynayabilecek biraz da Eskişehir'in menfaatleri söz konusu

0|0
    0|0
  • ara transferdeki 7 transferleri 10 transfer yapsanızda fenerbahçe şampiyon olacak :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Niasse ile Fenerbahce ilginc :))

Veysel Sari olabilir.

Fener Dembaba Yada pappis Cisse

Trabzon Diouf ya da Lopez

0|0
    0|0
    • niasse oalbılır çünkü Fenerbahçe pazarlık yapmak ıçın uzun bır vaktı yok onun ıçın obur santroforların gelme ıhtımalle bence zayıf Nıasse on plana çıkıyor ama bellı olmaz

• Bu transferlerden sadece Veysel Sarı transferi gerçekleşir Erkan Zengin için Es Es en az 7 Milyon Euro bonservis bedeli ister bizde o parayı vermeyiz zaten

0|0
    0|0
  • Galatasarayda birtek erkan ismini isterim orda yazanlardan ama zor veysel alındı gibi hayırlı olsun diyorum ama ben gönülsüzüm o transfere

0|0
    0|0
  • veysel sarı gerceklestı demba ba yı mourınho brakmaz bence ama cısse olacaktr besıktas hcbrnı alamaz

0|0
    0|0
  • veysel sarı ve burdisso gs da

0|0
    0|0
Yükleniyor...