Kadınların teşhir merakının sebebi belli olmuş siz ne düşünüyorsunuz ?

Bir araştırmaya göre kadınların % 47 si kendisini bir striptizci ya da haremde cariye olarak hayal ediyormuş ve arzulanmak onları ciddi tahrik ediyormuş ve bu sebepten dolayı açık ve dekolte giyinmeye bayılıyorlarmış mış...! bumudur yani sizce...?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• valla oyle bir niyetim yok heralde ki dekolte giymiyorum. gogsu acik olan seyleri de yukari cekme egilimindeyim. misal ben etek giymeyi de pek sevmem. azcik daha ozgun tarzda giyinip, kiyafetiyle degil kisiligiyle one cikmayi sevenlerdenim. yuz guzelliginde de fazla soze gerek yok zaten, o yuzden oyle bir amacim yok. ama sevgilimin beni begenmesine bayilirim mesela o ayri mesele :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben seksi görünmeyi sevmiyorum elbise giyerken bile beni sempatik gösterdiyse hosuma gidiyor yasım büyük olabilir ama minyon tipli oldugumdan hala genc kız gibi göründügümü söylerler..

0|1
    0|0
  • bence asıl sebep sevgi yoksunluğu,bu yüzden beğenilip ilgi görmek hoslarına gidiyo

0|1
    0|0
  • NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

0|1
    0|0
  • Dikkat çekmek için yapıldığı kesin ama, kadının güzelliğe zaafı var.

Kiminde az, kiminde çok.

0|1
    0|0
    • bende bu dikkat çekme takıntısını zaaf olarak yorumlardım teşekkür ederim...

Erkekler Ne Diyor 2

• Her kadın arzulanmak ve çekici olduğunun hissettirilmesini ister. Bu çok doğal. İnsan içgüdüsü.

Kadının kendini göstermesi ve ilgi toplamaya yönelik giyim seçmesi anlaşılabilir.

Burada önemli olan nokta kadının kendisini sergilerken doğru ve uygun şekilde yapması. Güzelliğini sergilemek ile et parçası olmak arasında büyük fark var. Zerafeti ve iç güzelliğiyle uyum içerisinde olabilmesi ve bu dengeyi sağlaması her kadının becerebildiği bir özellik değil.

0|1
    0|0
  • Arzulanma isteğinden başka bir sebep göremiyorum dekolte giymek için .

0|1
    0|0
Yükleniyor...