Pastahaneniz olsun istermiydiniz ?

Ben istiyorum yaa valla gidip pastane açıcam izmirde bir yere. Bende pasta yapcam sahibi olarak 1-2 çalışanda alırım eli yüzü düzgününden birlikte mutllu bir kafe tarzı pastane açarız gelenlere pastalarımızdan falan yedirir sevgilileri izler dururuz menopozlu kadınlar gibi ayyy çok şeker yaaaa mavi mavi duvarlar pemve çerçeveler beyaz masalar ihhh çok güzel bence. Sizde istermiydiniz böyle bir meslek ? İzmir uygunmu buna ?

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• Benim işim değil böyle şeyler. Ama gidip oturmasını severim, tabii mekan güzel olacak. Hele ki İzmir gibi bir yerde, işlek caddede köşe dükkan olursa illaki giderim. Ama içerisi sinek avlamayacak, masalar dolu, ortam kalabalık olacak. Ayrıca İçerisi kıraathane gibi erkekle dolmayacak, kızlar olacak, kızlı erkekli gruplar olacak falan.. Millet pastasından tramisusundan yiyecek, gülecek eğlenecek falan..

Öyle işte..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• İzmiri bilmem de ticaret o kadar kolay bir iş değil... İşin muhasebe tarafı var, vergisi var, belediyesi var... Çekilir çile değil... İyice bir araştır da sonra pişman olma...

0|0
    0|0
  • İsterdim tabii :P Hayırlı olsun :)

0|0
    0|0
  • Alsancak iyidir bu iş için:)

Hayaller güzeldir :)

0|0
    0|0
  • O kadar paran varsa iddaa bayii acalım

0_0

0|0
    0|0
  • Ben istemezdim , hiç bana göre değil.

0|0
    0|0
  • Hiç fena olmazdı.

0|0
    0|0
  • çok isterdim ama kısmet :D

0|0
    0|0
  • pastahanesi olan çok yakın bir arkadaşım olsun isterdim her sabah kahvaltı beleşe gelirdi :D

0|0
    0|0
  • benim vardı 4 ayda batırdım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benim en buyuk hayalim kucuk sirin bir kafe isletmek. sicacik bir ortam yaparim, insanlar guzel zaman gecirmeye gelsinler. hatta genclerin ilk tercih yeri olsun. mekan dediklerinde akla ilk gelen yer olsun

0|0
    0|0
  • En büyük hayalim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...