Galatasaray bu senenin en güzel futbolunu dun Bursaya karşı mı oynadı?

Uyuyan Aslani Uyandilar Şampıyonluk yakın gıbı geliyor :) Sizce dunku macta Galatasaray nasil oynadi?

0|0
47

En İyi Kız Görüşü

• Dünkü futbolumuz cidden çok iyiydi ..

Skor 6-0 diye demiyorum cidden iyi bir futbol ortaya koyduk ..

Orta saha , forvet , kanatlar sorunsuzdu ..

Defans bile muntazamdı diyebilirim ..

Şampiyonluk yakın , inşallah ..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• sahaya METİN OKTAY ruhu inmişken kötü oynamamız imkansızdı dediğin gibi uyuyan aslan uyandı bence şimdiden 3.5 atıyo fenerbahçe şimdi onlar düşünsün ;)

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ı 40 yıldır böyle görmedim diyenler bile var bence sezonun en güzel futbolunu oynadık

0|0
    0|0
  • iyi olduğunu söyleyebilirim ama fener bu sene şampiyonluğu vermez

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ersun Yanal ilk yarıda futbolcularını çok koşturdu şimdi ise bir bir futbolcuları dökülüyor bizimde sistem oturdu sayılır daha bu takımda Sabri´nin yerine Alex oynayacak kanatlarımız dahada etkin olacak ama Şampiyonluğu deplasman maçları belirleyecek

1|0
    0|1
  • Takim yeni sisteme alisiyor gencleride takimi monte edersek puan kayiplarida olmazsa Sampiyon olamasak bile ikinci olur direk Sampiyonlar Ligine gideriz.

0|0
    0|0
  • vallahi teknik direktör bile şaşırdı :) yani o derece muazamdı. pozisyonda verdik evet golde yiyeiblirdik ama yediğimizden fazlasını atmak mantığıyla oynuyorduk, takımın özgüveni yerine gelmiş duruyordu. özellikle burak çok şansızdı yoksa 3 tanede o atabilirdi. pozisyon gereği drogba muazzam bir gol attı yine. ama gol sonrası metin oktay selamıda verse muazzam kapak resmi olurdu :). maç öncesi metin oktay selamıyla dinlenen milli marş maçın zaten en güzel olayıydı.

0|0
    0|1
    • evet çok güzel bır geceydı

• gelen oyuncuların genç olmasıda klübe zenginliği sağladı bize, ama en çok ben sabrinin ortalarınıa bayıldım heralde hayatından ilkkez yaptığı ortalar yerini bulmuştur :D

• galatasaray dünkü futbolunu devam ettirirse puan farkı önemli değil şampiyon olacaktır.Ama futbolcuları en hırslı mücadeleci gördüğüm ve beğendiğim juve maçıydı.Belki futbol olarak müthiş değildik ki o şartlarda olamazdı da zaten ama savaş gibi bir maç oldu ve futbolcular inanılmaz mücadele etmişti.Bursa maçında da futbol olarak çok iyiydik o ayrı.

0|0
    0|0
  • galatasaray gerçekten güzel top oynadı muslera melo ve sneijder en iyileriydi. sezonun en iyi futbolunu oynadı diyebiliriz bursada gerçekten berbattı.

0|0
    0|0
  • Galatasaray sıradan Galatasaray kültüründe oyun oynadı dün her maçını böyle oynaması gereken bir takım oyuncuları teknik ekibi yönetimi hep üst sınıf şahıslar işlerinde bir şampiyonlar ligi takımı olarak dünkü oyunlarına sadece normal diyebilicem

0|0
    0|1
  • Beşitaş maçında oynadığımız oyunuda beğenmiştim

0|0
    0|0
Yükleniyor...