Bir kadın olarak İkizler kadınını anlamakta zorluk çeken bir ben miyim?

Abiiii bu nasıl bişey yaa Bir kadın olarak hemcinsimi anlayamıyorum her burcun kadınını anlıyorum ama gel gör ki ikizler burcu kadınını anlayamıyorum...Bu ikizler kadını denen varlık nasıl bir yaratıktır acabaaa? Hayır yani ben daha önce böyle bir varlıkla karşılaşmadım.Hangi burcun kadını sizi 1 dakikada sinir krizleri geçirtip 2. dakika dünyanın en mutlu insanıymış ( aslında öyle değil biz öyle sanıyoruzz) gibi yaparki ikizler burcu olmadığım için şükrediyorum vallahi...Şu an o kadar sinirliyimki sabahın köründe kalkıp üşenmeyip sizlere bunları yazıyorum siz düşünün ne kadar sinirli olduğumu ben hayatımda başıma gelmeyen şeylerin ikizler burcu kadını sayesindde başıma geldiğimi gördüm ya artıkk hemcinslerim olsada bu burcun kadınlarından uzak duracam köşe bucak kaçacam Neyse bir hayat tecrübesi oldu benim için demekki neymiş bundan sonra ikizler burcu kadın erkek hiiiç farketmez kendime 2 km'den fazla yaklastırmıycam.Ben bu kaadar tehlikeli insanlarla karşılaşmadım..Tövbeler olsun .. Hepsinin canı cehenneme Karşılarına kendileri gibi insanlar çıksın inşallahh

Güncellemeler:
ikizlerle dost olmayın , arkadas olmayın hiçbişeyy olmayın hemen satarlar.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Beni hayatımda ilk ve tek aldatan kadındır.

0|0
    0|0
    • işte napıcaksın uzak durmak gerekiyor Allah'ın cezaları

• tanıdıklarımın hepsi öyleydi , hepsinden nefret ederlerdi sosyal ortamlarda boşuna değilmiş bende yeni görüyorum gerçek yüzlerini , tabiki ikizler olupta çok iyi insanlarda , akıllı kararlı , insanlarda vardır ama ben kendi etrafımda gördüğüm kadarını söylüyorum

• :) Yaklaşırken 2 de değilde 3 kere düşüneceğimiz insanlar diyelim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynen. İkizlerle hiç anlaşamayız. Çok fevri ve dengesizlikler. Bağlanamazlar.

0|0
    0|0
  • evet.

sen tüm burçlardan uzak dur .

tüm burçların iyiliği için. ve senin iyiliğin için. ayrıca yükselenlerdende uzak dur.

sakın zodyağın gozune görükme.

0|0
    0|0
    • HAHAHHA ÇOK KOMİKSİN:)))

• defol git şurdan

• nerden ? buradanmı ?

daha taşınmayı düşünmüyorum.

önümüzdeki sene inşallah

Kızlar Ne Diyor 1

• Saçma burç zımbırtısı :D cidden inanıyor musun burçlara ? :D

Ben ikizlerim ama tam tersi kararli prensipli inatciyimdir. 1 dk gülüp 1 dk aglamam :D o insanların bence psikolojisinde sorun vardr :d

0|0
    0|1
Yükleniyor...