Sizce 500TL'lik yeni paralar basılsa paranın arka yüzünde kimin resmi olmalı?

Zaten bütün paraların ön yüzünde Atatürk var arka yüzü kim olmalı yani? Ben Mehmet Akif Ersoy ya da Yaşar Kemal derim. Ya Siz?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Bu ezanlar ki şahadetleri dinin temeli

ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli

cevabım belli bu 2 mısrayı yazdım insanların marşımızı 2 kıta olmadığını tekrar hatırlatmak için

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bi Mehmet Akif Ersoy'u harcamadığımız kaldı :D

0|0
    0|1
  • Fsm olabilir. Mehmet akif de olabilir.

0|0
    0|0
  • Resim mesim olmasın bencee=) Atatürkün resmi yeterr

0|0
    0|1
  • 500 tl basıldığı falan yok şuan o yüzden kafa yormayalım

0|0
    0|1
  • Arka yüzününde Atatürk olması için bir sakınca yok bence.

0|1
    1|2
    • tabiki yok eminim Atatürk şuan olsaydı böyle bencillik yapmaz, kendine peygamber gibi tapanlara kızardı :D kardeşim

• Peygambermişcesine tapmakla bir ilgisi yok. Alt tarafı kağıt para düşündüğün şey bu mu yani? Eğer sen aklını biraz çalıştırsaydın ne demek istediğimi anlardın belkide..

• Yorumuna +1

Erkekler Ne Diyor 8

• bence resim pek fark etmez, ama paramızın değerini arttırmadıkça resimdeki surat onu değerli kılmaz. bu sebeple dolar euro merakından kurtulmamız gerekiyor. o zaman resime değeri biz katmış oluruz. yinede fikren anadolunun simgesi olan bir hayvan figürü veya fatih sultan mehmet gibi bir ritüel isimde yer alabilir. bu hemde güç simgesi olur.

0|0
    0|0
  • Aralarından seç link

0|0
    0|1
  • Oğuz Kağan.

0|1
    0|0
  • fatih sultan mehmet-yavuz sultan selim-osmanbey

0|1
    0|0
  • RTE resmini koymassalar adam değilim

0|0
    0|1
  • eski 100 tl de vardı mehmet akifin resmi

0|1
    0|0
  • valla arkasını bilmemde hacım ön tarafında ayakkabı kutularının boyutları hakkında bir çizim şekli yer alır heralde..

0|0
    0|0
    • Ya da 90 yıllık ülke tarihinde ülkesine ilk defa hizmet eden bir başbakanın resmi de olabilir kardeşim :D

• +1 katılıyom. sizlerde olmasanız beni kim anlayacak be kardeşlerim :|

• Fatih terim. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...