Rus Kızlarına neden takıntılısınız ?

Erkeklerin rus kızları takıntısını anlamıyorum. Peki bir düşünün Türkiyede yakışıklı erkek var mı ? Dünyada bile sayılı yakışıklı erkek var. Bence rusları araştıracağınıza tipinizi düzeltin.

Güncellemeler:
Rus kızları güzel lafını sevgilimden duydum. İnsanın sevgilisi böyle diyince sinirleniyo insan.

0|0
4|18

En İyi Kız Görüşü

• ahahahhah harbı nokta atışı :D bu türk kızlarına sallayanlara 10 vurucaksın 1 sayıcaksın :P kaşlar o biçim omuz desen yok vücudlar göbeklerden görünmuyor görünsede bir halta benzemıyor dişler konusana girmıyorum bile gıyım zevkı yerlerde buram buram doldurma parfum vb vb.. höff yazarken bıle daraldım :D tabı esmer erkeklerımıze haksızkl edemem çok yakışklı kara kaş kara göz tıpler de yok degıl ama bu sonucu etkılemeye yetmıyor:))

1|0
    0|0
    • hayır si nirlendiğim şu kızlara laf atıp da kendilerine bakmayan tipler oluyo ya. Sanki siz çok yakışıklısınız da .

• aynen alaın delon ya napsın anca rus kızları kesıo işte bızde kım oluyoruz :D

Erkekler Ne Diyor 18

• yeter ya bugun kaç oldu arkadaşım takıntılı olan sızsınız bu tip erkeklerın rus kızlarına ılgı duymasına sız nıye takıntılısınız sız onu söyleyın sorun daha cok sızde bu kadar zorunuza gıdıyorsa erkeklerı sapık ve guvensız gormekten vazgecın hem sucluyorsunuz hemde baska ırklara baktıklarında kıskanıyorsunuz nasıl bır yaratıksınız yaaaa yeter yeter yeter artık yaaaa

0|0
    0|0
  • Aynen öyle rus kızları demiyorum ırk olarak benim kanımca çok iyiler. Vücud olsun ten olsun kendilerine bakma olsun.

Otelde kaşları martı ergen bıyıkları ve şişman göbekli bir arkadaşım oldu (tek türk 2 mizdik) ben tanıştım felan basket ayağına adam gelmiş beni kesiyorlardı bunları ben hallederim gece felan.

Sesimi çıkarmadım moralim bozulmasın diye :D

0|0
    0|0
  • Mesele kızın rus olması değil, Türk kızındaki ( güzel-çirkin ayrımı yapmıyorum ) kapris ve havanın onlarda olmaması. Tabi güzelliklerini de es geçmemek lazım.

0|0
    0|0
  • Bence yüze bakıp birbirimizi rencide edeceğimize birbirimizin insanlığını sevip onure etsek daha güzel olur :)

0|0
    0|0
  • Öff umrumda değil kimse ..

0|0
    0|0
  • Ne ruslari be one öyle sarı sarı birde ben geçen sene tatildeydim hepsi pis kokuyordu farklı bir kokuydu o kokuyu alsanız bunlardan mı geliyor bu koku diyip igrenirsiniz o biçim

0|0
    1|0
  • ya rusların huyundan mıdır suyundan mıdır bir değişik cazibeleri var yüz olarak olmasada fizik olarak ve yasam tarzları olarak seksde cok profesyoneller e tabi buda erkekleri tahrik eden büyük bir etken :)

0|0
    0|0
  • Rus rus lafından nefret ettim bu sitede

0|0
    0|0
  • cirkinler de sever. ayrıca rus kızları olarak ayırmıyorum. slav kızları olarak ayırıyorum ben.

0|0
    0|0
  • Oncelikle aynaya bakin bu takintinin nedenini anlarsinjz? En son ne zaman incelediniz bir aynada ? Erkekler biscolata olsa bile bizim siz yine unlh manyakligi yaparsınız kusura bakma

0|0
    0|0
    • 2 dakika oldu. Türk kızları çirkin diye genelleme yapmayın siz de.

• bence siz cok takıntılısınız

guzellik göreceli ne yani gidin sizde italyanları sevin

bunda bişi yok

0|0
    0|0
  • Kızların Düşünce Şekli farklı Bizim Türk milletimizin kızları Da guzel Siz bazı şeyleri anlamıyorsunuz aa rus kızları sole aa rus kızları bole desek suc oluyor ama Türk kızları Ayrı bir Dert Diyeyim. TRİP VOL12341235445345 Sizde bu oldukca K.bakma

0|0
    0|0
  • bu tuttu gidiyor ruslara düşkün olduğumuz komplo teorileri... bunu siz çarpıttınız bayanlar :P

0|0
    0|0
  • Havada kiskanclik kokusu var :D

0|0
    1|0
  • ya bırak bu işleri allah aşkına ruslar kendine bakıyor fizikleri süper bizim buradakilerin çoğu kısa

0|0
    0|0
    • boyun bakimla ne alakasi var. Biraz Allah korkusu ya hu.

• orasi tartisma konusu degil. Dogrudur. Kendi yazinizi tekrar gozden gecirmenizi tavsiye ederim.

• yanlışımı düzeltin anca türk kızları kendilerine bakmıyor çoğusu çok çabuk çöküyolar

• oldu biz kalkalım o zaman

0|1
    0|0
  • hiç rusyaya gitmedikleri için :)

0|0
    0|0
  • Hiç takıntım yok olmazda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• rus kızlarına takıntılı olup turk kızlarının bırseye benzemedıgını soyleyen erkekler ;

sankı kendılerı biscolota erkekleri :)

0|0
    0|0
  • Sevgini tutalım sen patakla

0|0
    0|0
  • Allah abla naptın yaaa gece gece :P

0|1
    0|0
    • Abooo birde bunu sevgilin diyor haaaa

• zaten şakanın içinde geçti güldü falan ama alındım

• Alınma yaaa seni sinir etmek için dedi işte sende ona aynısını yap