Kapat

Hayatınızı değiştiren olaylar yaşadınız mı ?

hayatınızı değiştiren olaylar yaşadınız mı ? anlatmak isterseniz dinleyip ders almak isterim

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Köyde çok korkunç hikayeler dinledim, o gün bugündür karanlıktan korkarım.

cut.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Var, hemde çok şiddetliydi. Hayatımın dönüm noktasıydı.

Ama anlatmak istemiyorum.

İyi günler.

0|0
    0|0
  • Hayır...

Yaşamımı değiştirmek için birşey yaşamama gerek yoktu...

Ha, bir de 5 Haziran 2012'de yeni doğmuş bir kediye yardım etmiş, onu beslemiş ve güven duygusu sağlamıştım... O günden beri kedileri severim...

0|0
    0|0
  • Van depremi. 6. Kat :/

0|0
    0|0
  • Aşiri kiloluydum hayata kusmustum derken bir anda kafa dank etti karar verdim sabrettim allah karsiligini verdi zayifladimşu aneski halimden eser yok simdide kpss icin calisiyorum ihsallah onuda kazanacam...

0|0
    0|0
  • Yaşadım , hayatımın yönü tamamen değişti diyebilirim . Bende kalsın ama .

0|0
    0|0
  • Her olay değiştiryor

0|0
    0|0
  • aşık olmak değiştirdi ayrılıncada değişti en iyisi hiç olmamak

0|0
    0|0
  • Yaşadım

Bi çok şey var hangisini anlatsam.

0|0
    0|0
  • 2 film değiştirdi benim adım x ve ev ödevi adlı filmler içime yaşama istediği doğurdu

0|0
    0|0
  • almanyadan dönmem yanlıştı.

0|0
    0|0
  • Evet yaşadım... 17 yaşındayken 1999 marmara depemi oldu ve insanların gerçek yüzlerini gördüm... Paranın pul etmediğini gördüm mesela... insanlar yardımlaşmanın, dayanışmanın ne kadar güçlü birşey olduğunu gösterdiler... onun için hep umutluyum ben ülkemden, çevremden, kendimden...

0|0
    0|0
  • çok büyük hastalık atlattım önceden pek takmazdım hayatı ama bunu yaşayınca herşeyin önemi arttı hayatımda .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkeklere her zaman güvenme ne zaman ne yapacakları belli olmaz.Arkadaşlarına güvenme sırlarını verme bir gün adın çıkar.İnsanlara acı,yardıma muhtaçtırlar.Düşünmekten vazgeçme,mantığını kullan her zaman. :)

0|0
    0|0
  • Hep değişiyor yerinde saydığını hıç görmedim Bi mahallem bile olmadı onu bırak memleketim bile yok benim.çok pis Bi huyum var boyun eğmem buda yaşananlardan kaldı.ders alacaksan herşeyde kere duşun Bi kere karar ver

0|0
    0|0
  • Hayatımı olumlu yönde değiştiren şey, şehir değişikliği ve mesleğime farklı sektörde devam etme kararım oldu.. Geç bile kalmışım** Radikal bir karardı ama, güzel oldu ya :)

0|0
    0|0
  • valla pek ekşın olmadı. zamanımı gerçekten çok ama çok israf ettim. boşa geçirilen her saniye gircek bana onuda biliyom. ayrıca birini çok seversen söyle ona yer bitirirsin kendini. benden bu kadar.

0|0
    0|0
  • Evlendim boşandım hayatımın miladı bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...