Neyin kafasını yaşıyor, derdi nedir?

kız arkadaşım aldattı. 2 ay sonra yakın arkadaşını facesinden en sevdiğim resimlerini paylaştı benim çektiklerimi.ardından benden adım gelmeyince birkaç gün sonra. daha önce bu kıza yavsayan.benimle birlikte iken bu kıza mesaj atan. ve bu adam için salak psikopat sakız gibi yapıştı dediği adamla çıkmaya başladı.ve ikisi de özellikle kız twetten bana laf vurup duruyor.ve adamın facesinden bizm özel şarkılarımızı paylaşıyo.bu kızın derdi nedir?dönmeye mi niyeti var?sizce ne yapmalıyım?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aslnda kısa ve net bir açıklaması var senin onu umursamadığını düşünüyo bu yüzdn kendini sana gösterp acı çektrmeye çalışıyo yanii dönmk istese bile kabl etme bence çünkü aldatn insndan hayr gelmz.

0|0
    0|0
    • acı çektirmeyi neden istesin ki herşeyimi verdim canımı alsa daha azz acı çekerdim.

• tamam işte seni kaybtmenin kuyrk acısını yaşıyo

• oo tamam o zaman teşekkür ederim.beter olsun pislik.

• Umursamamalısın tabiki bu kadar yanar döner kızdan hayır mı gelir

0|0
    0|0
    • öylede çok sevmiştim. aldatmasına rağmen 1 hafta peşinden koştum. sonra facede sevdiğim resimlere güzel yorumlar yazmıştı.gerçi benden adım gelmeyince silmiş resimleri arkadaşına sildirtmiş bir de. neden sevmediği bir adamla çıkar ki. madem sevgilisi var neden daha bana laf vuruyor sizce?

• zor ama doğru.teşekkürler.

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...