Ona mesaj atsam mı ki?

1 aya yakındır birisiyle whatsapp aracılığıyla konuşuyorum iki gün aramız hafif açıldı konu kıskançlık bana dün akşam whatsappı kapatacağını konuşmak istersem telefonuna mesaj atmamı söyledi bende istersem atarım dedim whatsappı kapatmasının sebebi ben değilmişim ayrıca arkadaşıma daha önce benden etkilendiğini söylemiş bana da hoşlandığını belli etti sizce mesaj atmalı mıyım?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Whatsapp tan falan tanimadigin etmedigin adamla ne konusuyorsun ki adam gibi cevrenden taniyabilecegin insanlari bul.

1|1
    0|0
    • Olayı yanlış anlamışsın zaten çevremden biri konuşma olayını whatsapp'tan yapıyoruz.

• bacı senden hoşlanmışsa zaten kendisi senin peşine gelir öyle biliyorum ama eğer mantıklı bir açıklaması varsa whatsapp ı silmesinin ki keza ben de 1 aydır sildim adi şerefsiz bir kızın yüzünden kullanmıyorum şimdi oda birinden ötürü silmek istemiştir muhtemelen. bir mesaj çek bakalım oda dönerse ordan sohbete devam et nediyim hayırlısı

• tamam teşekkür ederim :)

• Sen ona bir adım at ve gerisini izle.

Peace ^^ sister.

1|0
    0|0
  • At şu gavur icadı smsi

1|0
    0|0
  • hep erkekmi adım atçak bir kerede kız adım atıversin :))

1|0
    0|0
  • dünde aynı soruyu sormuştun dün mesaj atmadıysan bu saatten sonra atmasanda olur...

0|0
    0|0
    • haklı olabilirsin ama kendisi bir özgüven yapıtı kimi istersem olu diyen birisi o yüzden atıp atmama da kararsız kaldım ayrıca aldığım cevaplar yeterli gelmedi :)

• ben değil benden öncekiler sağ olsun bide hayran kitlesi :D

• hiii o zman bişey diyemem ki =)

Kızlar Ne Diyor 1

• naber de zarar gelmez

1|0
    0|0
Yükleniyor...