Fenerbahçe Papiss Cısse için teklif yapmış sizce yararı olur mu?

bana kalsa gerek yok ersun yanal 3 hafta tek forvetle idare eder.

Güncellemeler:
arkadaslar emenike 21 haftaya yetısıcek. bence hic gerek yok.

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• olsun 1 oyuncu 1 adamdır hele bu sene şampiyon olalım tek dileğim buu :)) Allahım gs lilerle öyle dalga geçicem kiii :)))))) geçen senenin intikamını alıcammmmmm :))))

0|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Webo sezonu kapattıysa bir hücumcuya ihtiyacınız var bence ama onun yerini tutacak biri bulabilir misiniz bilmem bu ismi de izlemedim daha önce

0|0
    0|0
  • Kim bu lan :(

0|0
    0|0
  • inşallah alırsınız ve yararı olmazz aminn

0|2
    0|2
    • ya ama bu kadar cekememezlık yapma :)

• bu şikeciye bu kadr dayanabildim :D

• :) afferin kuzum

Erkekler Ne Diyor 11

• Cenk Tosunu alicaklardi Besiktas alinca yabanci oyuncuya yöneldiler.Yoboda gidince yer acildi.İs yapar ancak genc bir oyuncu varsa alt yapidan onu oynatsinlar bence

0|0
    0|0
  • 3 Hafta bir futbolcu sakatlandı diye futbolcu transfer etmek mantıksız muhtemelen Caner´i sol açığa alıp Hasan Aliyi sol bek oynatır forvetede Sow´la Kuyt´u koyar

0|0
    0|0
    • aynen dedin gibi yapıcak.

• Ben bugüne kadar neden Sowun sol kanatta oynadığını anlayabilmiş değilim Sow ceza sahası içinde etkli bir oyuncu eğer illaki bir Forveti sol kanat oynatacaksan Emenikeyi sol kanat oynat çünkü Emenike Sowa göre driblingi daha iyi olan daha iyi çalım atabilen bir oyuncu ama Ersun Yanal Sowu sol kanat oynatıyor Emenikeyi forvet oynatıyor

• mousa sov un ekstrası var dostum saha ıcınde dolasıyor mesela sag kanattaysa sol kanata gecıyor dolasmayı seven bır oyuncu

• Webo sezonu kapattı diye biliyorum. Emenike kısa bir süre sonra dönecek ama şu anda o da sakat. Elde alternatif olarak sadece Sow var. Emenikenin ya da Sow un olası bir sakatlığında alternatifsiz kalacaksınız ki tehlikeli bir durum. Cisse de iyi bir forvet olduğu için bir zararı olmaz bence.

0|0
    0|0
  • forvet alana kadar orta sahaya bir oyun kurucu alsınlar o zaman forvet ihtiyacımız kalmaz Sow Kuyt yeter zaten 2 haftaya emenikede gelecek

0|0
    0|0
  • bence gerek var ama yabancı değil yerli bir forvete ihtiyaç var onuda alt yapıdan karşılasınlar artık alt yapıda bir dünya iyi oyuncu var yabancı istemiyorum

0|0
    0|0
  • Neyse ki bugun transferde sin gun ve gazeteler sezon sinuna kadar sallayamayacak.

0|0
    0|0
  • 21 hafta kısa bir süre değil. ayrıca fenerin yıldız oyuncu almaya başlaması lazım artık

0|0
    1|1
    • iyide ersun yanal idare etsin bir sekılde sampıyonlar lıgıne gıdemıyoruz zaten ne gerek varkı para harcamaya

• katılmana sevindim umarım yönetim doğru kararlar verir.

• umarım insallah

• yabancı forvet fazlalık olur bıze yerlı forvet lazım

0|1
    0|0
  • ona trabzon teklf yapmıss

0|0
    0|0
    • biliyorum reddedilmis 12 milyon euro bonservis verildi icin fenerbahcede teklif yaptı nevcastle tarafından duyuruldu

• umarm yapmaz :)

• Bence gerekli

0|0
    0|0
  • gerek kalmadı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...