Bazi zamanlarda agladigini itiraf etti - dogrumudur?

off lanet olsun ayri ülkelerdeyiz nişanlandik gecen yaz. Birkac aydir görüşemiyoruz ve nişanlim cok kötü bir durumda. Hicbirşey yapasi gelmiyor calişiyor eve geliyor uyuyor yemek yemiyor dogru düzgün. Cani istemiyormuş uyku geliyormuş hemen. Keyifsiz gülmüyor söyledigim hicbirşey fayda etmiyor. 2 gün iyisek 5 gün bunalimdayiz. Nisan ayindan önce buluşmamiz mümkün degil. Nişanlim işi geregi bütün gün arabayla yolda, ve bana az önce bazi zamanlar agladigini söyledi. Gece yatarken ve gündüz araba sürerken agladigi oluyormuş. Ben iyice korktum artik depreson olmasin bu özellikle sürekli uyumak istemesi beni korkutan... Neyapmaliyim ben öyle seyrediyorum ama hicbişey yapamiyorum

Güncellemeler:
asil sorum: ona nasil davranmaliyim neler söylemeliyim hediye yapsam süprizler yapsam sevindirebilirmiyim?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• neden Nisan ayından önce buluşamazsınız ?

1|0
    0|0
    • ailemle birlikte gidecem türkiyeye tek başima nişanlima yollamiyorlarki almanyadan türkiyeye

• coook teşekkür ederim. inan bende cok kötüyüm ama ikimizden birisi güclü durmali buda bana düşüyor nişanlim gercekten cok kötü bir durumda. Ailem dişardan bakiyor olaya düşünmüyorlar hic bunlar birbirlerini özlüyordur diye. Annem "özlemek iyidir özlesin" diyor cok acimasiz :( kimle gidebilirim bir abim var ama oda calişiyor zaten gitsede benle gitmez bir ablam ya da ablam gibi biri olsaydi keşke ama oda yok. cok zor ya

• :( ah be kardeşim :( derdiniz büyük :( keşke yardımcı olabileceğim bir durum olsa sevenlerin ayrı kalmasına gerçekden dayanamıyorum çünkü onların çektiklerini bende çekmiştim hani derlerya yaşayan anlar diye bende yaşadığım için anlıyorum sizi allah yardımcınız olsun kardeşim ne deyim ama ağla gönderin beni nişanlım kötü diye bende kötüyüm bizi hiçmi düşünmüyorsunuz ayrı kalmaya dayanamıyoruz felan de ikna edersin onlarında vicdanı var sonuçta

Erkekler Ne Diyor 3

• ona böyle bir dönemde yapcağın en doğru hareket onu rahat bırakmaktır. onu ilginle boğma, ssitem etme, ilgi bekleme. sadece ihtiyacı olduğu her zaman yanında olduğunu söyle yeter o

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim.. bugün biraz üzerine gitmeye caliştim tatli dille ama bir işe yaramadi zaten

• hmm allah allah.. halbuki onu sevdigimi ve yaninda oldugumu bilmesini istedigim icin yaptim.. sagol bunu dikkate alacagim

• iyi edersin. Allah yardımcınız olsun

• o yüzden hedef kitlem alman kizlari...

0|0
    1|0
  • Ben olsam ben de ağlardım.Çok sevdiğim var ama benden ayrı.Berbat bir şey.Onu görmeme de çok olunca tabi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...