Erkekler futbol sever peki futbol seven kıZlrı

Merhabalar ;) erkekler ftbolla ilgilenen bayanları severmi yani ilgilenmekte tutmak maçların sonucunu takip etmek

0|0
18|27

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Erkekler, hem futbolu sever, hem de futbolu seven kızlara aşık olurlar, bayılırlar .:)

1|0
    0|0
  • Ben futbolu sevmiyorum pek izlememde denedim her seferinde ilk yarı bitmeden uyudum. Genel olarak düşünürsem abartılı olmadan futbol seven kızlar çekici gelebilir. Çünkü futbolu sevmeyen kızlarla sorun yaşıyorlar bu şekilde sevmesi bir sorunu ortadan kaldırmış olur.

0|0
    0|0
  • Olsun sevebilir ne var bunda ?

1|0
    0|0
  • Ben severim ama futbolla ilgilenmeye kendisini fazla kaptırıp dişiliğini kaybedip gündelik hayatta da trübün amigoları gibi davranmaya başlarsa çok da hoş olmaz diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • - aşkım beni neden halı saha maçlarına götürmüyorsun

-aşkım saçmalama

-ne yani kızlar futboldan anlamaz mı diyorsun sen bana

-çataaa

1|0
    0|0
  • Hoşuna gider çünkü " FUTBOLDAN ANLAYAN " kızla futbol tartışmak zevkli olur.Sevebilir.

1|0
    0|0
  • Futbol sevmem.. Futbol seven kızları da sevmem..

Birilerinin veya bir grubun başarısını kendine maledip sevinmek-övünmek bana saçma geliyor.. Bir şeye sevineceksem veya övüneceksem, bu kendi kişisel başarım olmalı..

0|0
    0|0
  • yapmacık değil de gerçekten ilgiliyse tadından yenmez :P

1|0
    0|0
  • futbolu çok sevmem ama, sevdiğim birinin futbolla ilgilenmesine engel olmam

1|0
    0|0
  • futboldan cok futbolcuların tipiyle, sacıyla, yakısıklılığıyla ilgilenmediği sürece sıkıntı yok.. Futbolu seven kız her zaman iyidir. sevilir yani :))

1|0
    0|0
  • Bir erkek kadar futbolla ilgilenen kiz bana itici geliyor,yakismiyor.

Rasim ozanin futbol yorumlamasi gibi birsey bu.

Hani ayagina top degmemis konusuyor.

1|0
    0|0
  • Benim çok hoşuma gidiyor Futbolu seven bilen hayran olduğu oyuncuyu anlatması bence cok iyi. şahsen benim kardeşim fenerli halen Alex'i fenerde oynuyor sanıyor inandıramadım gittiğine :(

0|0
    0|0
  • ilgilenenleri değil yapanları severiz

1|0
    0|0
  • futbol seven kız sevilmez mi yaa :D

0|0
    0|0
  • takim tutan kizi sewerim ama fanatik butun maclari benm gibi takip eden kiz cok itici ciddiyim

1|0
    0|0
  • futbol seven değil de sevgilisi için futbol öğrenmeye çalışan kızlar daha çekici :)

0|1
    0|0
  • hangi TAKIMI tuttuğuna bağlı..

0|0
    0|0
  • çok itici bence

0|0
    0|0
  • ofsaytı anlatırım ona :O)

0|0
    0|0
  • Ooooooo bir manitam olsa,

Saçlari sarı olsa,

Fenerbahçe'li olsa,

Bi koysam Kartal olsa...

0|0
    0|0
  • yemede yanında yat ..

0|0
    0|0
  • oyle kizi sevmem

0|0
    0|0
  • çok fazla çekici bence futbolla ilgilenen bir sevgilim olsun var ya hiç üzmem yani..

0|0
    0|0
  • Hakem olduğum için ; tabiki sevmesi ilgilenmesi yönettiğim maçı izlemesi hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Varsa öyle bir kız şunu ilet benden; Benimle evlen lütfen.

0|0
    0|0
  • Tek kale maç bile yaparız (:

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Aşırı fanatik kızlar sevilmez genelde

1|1
    0|0
  • Fanatik Galatasaraliyim hicbi macini kacirmam haberlerini vs takip ederim oturur psde pes atarim eskiden oynardimda cevremdeki erkekler gayet memnun :)

1|0
    0|0
  • Maç günü kezbanlığı tutan rujlu ağızla arma öpen kızlar online mı?

2|1
    0|0
  • Şeyy benimki futbolu sevmek değil de GALATASARAY'ı sevmek.Bambaska birşey. Haliyle tüm spor dallarını takip ediyorsun

1|0
    0|0
  • Futboldan hiç anlamam

1|0
    0|0
  • sevip sevmemeleri kimin umrunda , sahsen ben Besiktas ile tamamlandigimdan Besiktas'i seviyorum..! Besiktas'lilarin bir sözü vardir "Düsünsene sevgilim seni Besiktas kadar cok sevdigimi..!" Futbol bilen kiz Can'dir :)

0|0
    0|0
  • emin ol severler. ben ve sevgilim bu konuda çok iyi anlaşırız. oturup ''oha çok fena goll' diyip güldüğümüzü bilirim ya da bana ilk buluşmalarımızda penaltıyı anlat dediğinde verdiğim cevaptaki şaşkınlığını çok iyi hatırlıyorum . (dalga geçmekti amacı ama yanıldı) kısacası eğlenceli oluyor.

0|0
    0|0
  • Ben futbolu severim ve takip ederim Fenerbahçeliyim maç da yapabilirim lisede futbol oynandigi zaman erkekler beni de cagirirlardi :D

ama basketbol ya da voleybol hic beceremem o ayri

0|0
    0|0
  • Benim bir arkadaşımun futbolcu defteri vardı not alırdı bütün golleri falan erkeklerinde baya ilgisini çekiyordu ne kadar burada itici dense bile gerçekte bütün erkekler etrafındaydı anlıyor onlara yakın diye

0|0
    0|0
  • bu yuzden takım degiştiren arkadaşlarım var...

0|0
    0|0
  • galatasarayı hep çok sevmem sorun olmuştur :))

0|0
    0|0
  • Ben sahsen. milli takim ve kendi takimimin maclarini kacirmam her sabah cimbomla ilgili haberlere bakar hafta da bir puanlmaya bakarim diger takimlardan banane. ve ayrica evet sanirim erkekler seviyolar

0|0
    0|0
  • Anlamam ama aile baskısı ile :))Beşiktaşım benim biricik sevgilim <3

0|0
    0|0
  • Kase'nin efsane soruları arasına girer bu soru :@@@

0|1
    0|0
  • futbolla ilgilenirim ama futbolcularla daha fazla ilgileniyorum galiba :)

0|0
    0|0
  • Ben ilgilenmem.İlgilenen erkeğe de "Vaov bu futbolla ilgileniyor" deyip yaklaşmadım hiç

0|0
    0|0
  • Her erkekte futbol sevmez ki seven erkeklerin hoşuna gider sanırım

0|0
    0|0
  • futboldan hoşlanan kızlar genelde sert olur bıraz erkek gıbı kız mısalı .. bn bır kızım ama erkek olsam bylee cok narın kızlardan hoşlanırdım oyle kızları sewerdım futbldan anlayan ws. değil şahsen bnım gorusum bu benn de takım tutarım ama futblla ılgılenmem ynı

1|0
    0|0
Yükleniyor...