Bir tv kanalınız olsaydı ne yapardınız ne üzerine olurdu?

Bir tv kanalınız olsaydı ne yapardınız ne üzerine olurdu? ankete katıldıktan sonra sebebleriyle açıklayınız lütfen?

• Dini
    A seç
  • Belgesel
    B seç
  • Dizi-flim
    C seç
  • Spor
    D seç
  • Diğer(belirtiniz)
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
815

En İyi Erkek Görüşü

• Türk-İslam çerçevesinde çizgi filmler ve Osmanlı tarihini anlatan belgeseller yayınlardım.Özellikle yerli çizgifilmleri çok sevmişimdir.

0|2
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Hak din İslam'ı yaymak için kullanırdım medyayı. Helal medya diye bir şeyin olması pek mümkün değil zaten işin içine kadın girince. Ama tesettürü olabildiğince sağlamış bayanları mahremleriyle birlikte dizilerde oynatabilirdim. Bu dizilerde elbette islami değerleri hatırlatmak ve öğretmek adına olacak.

0|1
    2|0
    • Fazla dini olurdu bence. Kendimi seriatla yonetilen bir ulkedeymis gibi hissettim bir an :/

• Teşekkür ederim güzel bir düşünce.

• Ben teşekkür ederim asıl. İlk defa biri eleştirmedi.

• Müzik ya da siyaset

0|1
    0|0
  • Tamamen siyaset üzerine olurdu

0|1
    1|1
  • siyaset .

0|1
    0|0
  • çizgi-film. sadık izleyici kitlesi var. bıraksan saatlerce izleyebiliyorlar, reklamlarını bile seviyorlar:))

0|2
    0|0
    • ağzına sağlık kardeş :) ellerinden öperim :)

• öyle deme. bugün çok işim vardı. en az 2 saat fazlası var eksiği yok gördüm izledi bizimkiler.

• Dizi-film.

0|1
    0|0
  • C: Dizi-flim

0|1
    0|0
  • Dizi-flim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ne yazık ki Rtük'e bağlısın ve istemediğin şeyleri de yayınlamakla mükellefsin. Ama bana kalsa, futbol, Kur'an'ın hakiki öğretildiği programlar, bilim programları, belgesel, Leyla İle Mecnun'u yayınlarım. Haa, Beşiktaş'ın maçlarını da satın alıp şifresiz yayınlarım madem uçtuk iyice uçalım.

0|1
    0|0
  • Normal şartlarda belgesel kanalı yapardım ama tutmaz tabiki.

O yüzden normal bir kanal açıp dayayacaksın pis yediliyi, akasya durağını..

0|1
    0|0
  • Çizgi film ..

1|1
    0|0
  • Göktürkçe söz ve alfabe eğitimi ayrıca Türk dünyası haberleri yapardım arasırada orta asyaya gidilir belgeseller bölgeye has yemekler gelenekleri falan tanıtırdım tamamen Türk dünyası ile alakalı yayın olurdu yani.

0|1
    0|0
  • Önce siyasete muhalefet yapardım , sonra eleştirilen siyasilerin kanalı kapatmak için verdiği parayla köşeyi dönerdim. Bir çok örnek var ... :)

0|1
    0|0
  • - maç yayını (ücretsiz)

- belgesel yayını (ücretsiz)

- müzik yayını (ücretsiz)

- çizgi film, film, dizi (ücretsiz)

- (+18) erotik & p*rn* (hiç gusura bahmayın bu ücretli akidiş)..

0|1
    0|0
  • Televizyoncu olsam, belgeselci olmak isterdim...

Beni göndersinler mısır piramitlerinde üç yıl, amazonlarda beş yıl...

0|1
    0|0
  • shopping

şov

yarışma

belgesel

0|1
    0|0
  • erotizm.. türkiyde iyi prim yapar akşam haberleri şahin k'ya hava durumunu sibel kekilliye sundururdum

0|1
    0|0
  • Spor olurdu beleşten şampiyonlar ligi maçlarını verirdim iddaa tahminleri falan

0|1
    0|0
  • Müzik

1|0
    0|0
  • Belgesel üzerine okurdu,hayvanlar aleminde enteresan,şaşırtıcı,ibret alınacak görseller çok.

0|1
    0|0
  • Dizi flim üzerine olurdu.

0|1
    0|0
  • siyaset üzerine olurdu, ilgilendiğim bir alan

0|1
    0|0
Yükleniyor...