Güçlü Kadın nasıl olur?

Güçlü kadın tanımını tam olarak bilmiyorum. Mesela "ben istediğimle birlikte olurum toplum beni bağlamaz istediğime yol veriririm istediğimle kalırım" diyen kadın mı güçlüdür yoksa çocuğu için herşeye katlanan, eşi ölmüş olsa bile çocuğunu okutmaya çalışan, namuslu yani kolaya kaçmayıp kendi parasını kazanmaya çalışan ve eşine sadık, engelli çocuğunu sırtında hergün okula taşıyan , afrikada çocuğunun hergun ölmesini seyreden ama gene de mutlu olmaya çalışan bir anne mi güçlü kadındır?

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Birincisine affedersin "or*spu" derim ben.İkincisine gelirsek güçlü kadın olabilite oranı birinciye göre binlerce kat yüksektir.Hatta güçlü kadın bile deriz ona.

Peace ^^ sister.

1|0
    0|0
    • Genel algı sanki 1. nin güçlü kadın olduğu yönünde. ama bende 2. Tipi güçlü buluyorum :) Fedakar bir anne kadar hiçbirisi güçlü olamaz, birini canından çok sevmek daha zor birşey olmalı herhalde.

• Hayır kesinlikle değil.Sen bir erkeğin sana "sen gidersin yenisi gelir" deseydi ne hissederdin? İkincisi güçlü kadın kesinlikle.Tüm olanlarla başa çıkabilmektir güçlü yapı.Ne kötülük gelirse gelsin pes etmemektir.

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 1

• bence zorluklarla başeden, o yaşadığı zorlukları atlatıp dimdik durabilen kadın güçlüdür

1|0
    0|0
Yükleniyor...