Hoşlandığınız, sevdiğiniz bir kıza nasıl davranırsınız?

Sevdiğiniz hoşlandığınız bir kıza nasıl davranırsınız?

Erkeklerden cevap bekliyorum.

Güncellemeler:
peki bi kızın sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız söylemeden

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Onu herşeyin üstünde tutar etrafında pır dönerim sevdiğimi söylemek için her fırsatı kollar en can alıcı anında söylerim en romantik yerlerde en romantik anı yaşatmak için ne gerekiyorsa yaparım arkadaşlar içindeysek kesinlikle ya ayrıcalıklı davranırım ya da gıcık edici oyunlar oynarım ama asla kırmadan.

2|1
    0|0
    • peki kızı takip eder misiniz gözlerinizle

• Onu herşeyin üstünde tutar etrafında pır dönerim sevdiğimi söylemek için her fırsatı kollar en can alıcı anında söylerim en romantik yerlerde en romantik anı yaşatmak için ne gerekiyorsa yaparım arkadaşlar içindeysek kesinlikle ya ayrıcalıklı davranırım ya da gıcık edici oyunlar oynarım ama asla kırmadan GÜZELİM KENDİNİ BİLEN ERKEK BÖYLE YAPMAZ NE KADAR SEVSEDE HOŞLANSADA YÜZ VERMEZ YÜZ VERİRSE SENİ ELİNDEN KAÇIRIR SENDE ONDAN BIKARSIN

• Tabiki sende bu şekilde davranabilirsin.Bu kendini bilen bilmeyen diye ayrılmaz insanın tabiatıyla alakalı bir durumdur.Ben böyle yaparım sen öyle hangisi uyarsa :)

Erkekler Ne Diyor 8

• ilk önce herhangi bir şekilde tanışırım.eğer tanıştıktan sonra bir hoşlantı başlarsa onun gözlerinin içine bakar,arada ona ne kadar güzel olduğunu söylerdim sonra daha da mı ilerledi,ona çok sık olmamakla beraber,özel hediyeler alırdım(yılbaşında veya başka bir kutlamada vs.).daha da mı ilerledi?artık herşeyi itiraf ederdim,ondan nasıl hoşlandığımı nasıl sevdiğimi söylerdim

1|0
    0|0
  • Söylemem, kıskanırsın sonra :))

1|0
    0|0
  • adamına göre muamele, ne ekersen onu biçersin vs.. vs... o bana nasıl davranıyorsa bende ona öyle davranırım.. yavşamamak lazım ;)

0|0
    0|0
  • bana sürekli gülümsüyorsa, beni durmadan övüyorsa, benimle yalnız kalmaya çalışıyorsa.

bi de her zaman söylerim: yaşımı burcumu soruyorsa.

kızlara tavsiye benden: yaşını (biliyorsanız doğumgününü) ve burcunu sorun.

adamın aklına mutlaka bir kurt düşer sizi izlemeye alır.

0|0
    0|0
    • ben ister istemez belli ettim o zaman peki o bana diğer kızlardan farklı davranıyorsa arkadaşlarım da diyor seni izliyor falan ama ben yine umutsuzum eskiden gözlerini kaçırırdı şimdi sabit bakıyor ya da dalıyor

• arada bir halini hatrini sorar, kirk yilda bir jest yaparim :) belki de 2-3 gunde bir arama ve mesaj iste yetiyor :D

0|0
    1|0
    • ben o kişiyle konuşamadığım için daha doğrusu konuşurken kalpten gittiğim için sadece hareketlerinden çözümlemeye çalışıyorum

• kesinlikle katılıyorum bazı kızlara bu bile fazlaa

• bazi kizlara değil ben sevdigimde ancak bu kadar ilgili oluyorum :D sevmiyorsam durum nasil sen dusun

• Beni gerçek aşkın tadına ulaştırabilirse,bende onu mutlululukların en tepesine uçururum..

0|0
    0|0
  • şakayla karışık asılırım.

not: sitede yaptıklarım sadece espri amaçlı :)

0|0
    0|0
  • Erkek gibi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben olsam hiç çekinmeden onunda benden hoşlandığına emin olursam konuşurum bişey kaybetmemya..

0|0
    0|0
Yükleniyor...