Ankarada hemeroid,basur doktoru bilen varmı

evet hemeroid sorunum var iyi bir doktor arıyorum nerden bulabilirim

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba arkadaş geçmiş,olsun,amaliyat,olma,hemoridin,erkekse,kurtulursun,dişisiyse,devam,eder, dr,nereden bilsin erk,mi dişisini,ben yardım edeyim, 100% dogal,yoldan kurtulursun,anlattıklarıma, yaparsan , bir karbonat,içilebilir,soda,( toz olandan ) marketde,0,25 krş bir bardak suyun içine, bir çay,kaşığı,karbonat,koyup,karıştır,ve afiyetle,iç günde, 3 sefer, sabah,öglen,akşam,15 gün iç karnın,yumuşar,karnının şişliği,iner,hergün,tuvalet,ihtiyacın,rahatlar,memesi kaybolur,yellenmen, olur, daha sonra,10 gün,ara ver, mavi,şişeli kefir,al, yanınada,1 litre,süt kefirden içtik,çe içine,süt doldur,fermente olsun,ne kadar ekşirse,okadar,makbul,ben 2 senedir içiyorum,benim,kefir bitmedi,ama süt,bitdikçe,alıyorum,kefir, bütün,hastalıklara,faydası var,hem sindirim sistemine, acil şifalar,her şey gönlünce,olsun,sayğılarımla,arkadaşımçç?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kardesim ben hacettepede stajimi yaptim. Butun hocalar cok iyi cok temiz calisiyorlar kesinlkkle oraya git

0|0
    0|0
  • Herhangi bir hastaneye git.

0|0
    0|0
    • kıcımı kestırcem sıradan bı yer degil

Erkekler Ne Diyor 2

• alternatif tıp la çözüm var ekleyin size bir numara vereyim arayın sorunuzu çözer kendisi adanada geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • nasıl cozcek

• veriniz numarayı

• buradan numara verince admin kızıyor ekleyin oradan vereyim konuşun

• Gecmis olsun kardes dr mevlüt topbas I bir arastir

0|0
    0|0
    • abı bılıyomda o bıraz pahalı

• ssklı çok param gitmeyecek iyi bir yer

• Kardes para odemezsin ki ameliyat olunca orda ki devlet hastanelerine olabilirsin o zaman

Yükleniyor...